Press "Enter" to skip to content

Як отримати водійське посвідчення під час війни

У мирні часи було багато охочих навчитися водити автомобіль та отримати водійське посвідчення. Що ж до воєнних часів, то можна з упевненістю сказати: кількість людей, що прагнуть навчитися водити автівку, не зменшилася. А в деяких містах ще й збільшилася. Але чи можна пройти тести ПДР 2022 зараз? Звичайно ж можна. Допоможе в цьому навчальна програма на сайті Green Way.

Головне, що потрібно для вивчення правил дорожнього руху та отримання водійського посвідчення – бажання. Все інше держава забезпечила. Тому можна пройти тести онлайн та досягти своєї мети, а саме, стати водієм.

Що зробила держава для охочих отримати водійське посвідчення

Важкі часи вимагають спрощення багатьох офіційних процедур, щоб допомогти людям продовжувати розвиватися в обраній галузі, виконувати заплановане до війни, то що. І навчання ПДР не виключення.

Від 25 березня 2022 року набула чинності постанова Кабінету міністрів № 360, в якій йдеться про спрощення підготовки та допуску водіїв до транспортних засобів. В ній йде мова не тільки про новачків. Також є інформація й для досвідчених водіїв.

Головне, що треба знати з постанови № 360: отримання водійського посвідчення під час війни тепер спрощене як в теоретичному навчанні, так і в практичному.

  1. Більше не треба обирати часи, коли буде вільним майданчик для навчання управляти автівкою. Практика буде відбуватися відразу на дорозі. Звісно ж, інструктор буде обирати те місце, де немає інтенсивного руху.
  2. Теоретичні заняття можна проходити онлайн. Офіційні тести якраз пропонує сайт Green Way. А в доповнення на ньому розміщені різні за тематикою курси, які можна вивчати безкоштовно.
  3. Поки діє воєнний стан у країні, плани автошкіл не треба узгоджувати з МВС. Тому складені екзамени по існуючим програмам будуть дійсними.

Що стосується досвідчених водіїв, яким треба відновити водійське посвідчення, бо старе загубилося, то все ще простіше. Навіть екзамен по теорії не треба буде проходити. Тільки на дорозі, так би мовити, підтвердити своє вміння.

Те ж саме стосується і водіїв, якім потрібно перекваліфікуватися. Тобто, маючи категорію «В» та досвід водіння від 3-х років, можна не складати екзамен по теорії, щоб отримати категорію «С», чи іншу.

Строки отримання посвідчення водія

Якщо користуватися тести ПДР 2022 з сайту Green Way, то час на вивчення теорії ніяк не обмежений. Складати екзамен треба тільки тоді, коли з’являється впевненість у своїх знаннях. Тому час, за який можна отримати посвідчення водія цілком залежить особисто від вас. 

Стосовно терміну практики, то згідно з постановою №360 вона скорочена у днях, але зі збереженням часів. Якщо раніше треба було займатися 2 години на день протягом зазначеного періоду, то тепер треба пройти практику по 5 годин на день. Насамперед такі зміни стосуються водіїв, які хочуть отримати посвідчення «С1» чи «С».

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі