Press "Enter" to skip to content

4 найкращих виробника великих водонагрівачів

Установка водонагрівача вирішує проблему відсутності гарячої води. Можна підстрахуватися у разі перебоїв гарячого водопостачання. Для гігієни та господарських потреб необхідний девайс із великим баком. Стартовий об’єм – 50 літрів. Чим більше потенційних користувачів, тим більше гарячої води повинен готувати агрегат за 1 цикл.

Продуктивні бойлери в асортименті багатьох популярних кліматичних брендів. Підбірка найкращих представлена ​​нижче.

Ariston

Італійська компанія Арістон процвітає у виробництві обладнання для мікроклімату. Бойлери – одна з найбільших і популярних категорій товарів. Високий попит на них обумовлений демократичною ціною. Бюджетний п’ятдесят літровий водонагрівач Ariston коштує менше 4 тисяч гривень.

Виробник серед переваг згадує три особливості:

 1. Захист від поширених факторів ризику.
  Пристрої захищені від корозії, накипу, стрибків напруги та різких змін температури.
 2. Продумане компонування.
  Потужність нагрівальних деталей відповідає корисному об’єму. Пристрої мають високий ККД і не витрачають електрику вхолосту.
 3. Зручне та зрозуміле управління.
  У бойлерах передбачені механічні або електронні елементи керування, призначення яких можна вгадати навіть інтуїтивно.

Водонагрівачі Арістон просунуті у функціональному плані. Серед них є моделі, які підтримують:

 • налаштування через Вай-Фай, еко-режим;
 • захисне відключення та швидке нагрівання.

Bosch

Німецький виробник Bosch створює технологічні та довговічні водонагрівачі непрямого нагріву. Зовнішня мінімалістичність приладів поєднується із внутрішньою потужністю. Для ефективного підігріву девайси використовують захищені нагрівальні елементи закритого та відкритого типу. Баки роблять із металу з покриттям (найчастіше — склокерамічним). Передбачено захист від перегріву, стрибків тиску та бактерій легіонел.

Електрика прилади витрачають ощадливо, завдяки чому швидко окупаються. Видимий зиск вони приносять вже в перші дні після установки, оскільки дозволяють знизити вартість одного кубометра готової гарячої води.

Gorenje

У великих водонагрівачів Горіння продумане керування та широкий арсенал функцій. Вони підтримують інтелектуальні технології та підлягають комплексному контролю за допомогою передбаченої виробником системи.

Невибагливість обслуговування грає користувачам на руку. Правила догляду описані в інструкції з експлуатації. Очищення корпусу від пилу та забруднень користувачі можуть виконувати без сторонньої допомоги. Ремонт та ТО – завдання для професійних майстрів.

Довговічність бойлерів – “плід” грамотного підходу інженерів Gorenje до проектування, вибору матеріалів та збирання.

Haier

Крупнолітражні водонагрівальні прилади Haier заслуговують на пильну увагу. Вони виготовлені з використанням лише сертифікованих комплектуючих, тому надійні та, у хорошому сенсі, передбачувані. В експлуатації показують себе тільки з кращого боку завдяки механізмам, що запобігають включенню з порожнім баком, нормалізують тиск і запобігають розмноженню мікробів у баку.

Прилади швидко здійснюють нагрівання води. У багатьох моделей додаткові тени, що сприяє приросту продуктивності.

Довіра споживачів до європейських брендів легко пояснити. По-перше, згадані вище виробники за адекватне ціноутворення. По-друге, вони гарантують свої розробки.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі