Press "Enter" to skip to content

Угода користувача

Цей документ “Угода Користувача” являє собою пропозицію OSR.kr.ua
“01.10.2021 р.” (далі — “Адміністрація”), укласти договір на викладених нижче умовах Угода.

1. Загальні положення Угоди користувача

1.1. У цьому документі і витікаючих або пов’язаних з ним відносинах сторін застосовуються такі терміни і визначення:

а) Платформа-програмно-апаратні засоби, інтегровані з Сайтом Адміністрація;
б) Користувач-дієздатна фізична особа, яка приєдналася до цього Угоді у власному інтересі або виступає від імені І в інтересах юридичної особи.
в) сайт Адміністрації/ Сайт — інтернет-сайти, розміщені в домені OSR.kr.ua і його піддоменах.
г) сервіс-комплекс послуг і ліцензія, що надаються користувачеві з використанням Платформа.
д) Угода-ця угода з усіма доповненнями і змінами.

1.2. Використання Вами сервісу будь-яким способом і в будь-якій формі в межах його оголошених функціональних можливостей, включаючи:

  • перегляд розміщених на Сайті матеріалів;
  • реєстрація та / або авторизація на сайті;
  • розміщення або відображення на сайті будь-яких матеріалів, включаючи але не обмежуючись такими як: Тексти, гіпертекстові посилання, зображення, аудіо та відео-файли, відомості та / або інша інформація;

створює договір на умовах цієї Угоди відповідно до положень ст. 437 і 438 Цивільного кодексу Українського законодавства.

1.3. Скориставшись будь-якою із зазначених вище можливостей по використанню сервісу ви підтверджуєте, що:

а) ознайомилися з умовами цієї Угоди в повному обсязі до початку використання сервісу.
б) приймаєте всі умови цієї Угоди в повному обсязі без будь-яких вилучень і обмежень з Вашого боку і зобов’язуєтеся їх дотримуватися або припинити використання Сервіс. Якщо ви не згодні з умовами цієї Угоди або не маєте права на укладення договору на їх основі, вам слід негайно припинити будь-яке використання сервісу.
в) угода (у тому числі будь-яка з її частин) може бути змінена адміністрацією без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди набирає чинності з моменту її розміщення на сайті адміністрації або доведення до відома користувача в іншій зручній формі, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.

2. Загальні умови користування Сервісом

2.1. Використання функціональних можливостей сервісу допускається тільки після проходження Користувачем реєстрації та авторизації на сайті відповідно до встановленою адміністрацією процедурою.
2.2. Технічні, організаційні та комерційні умови використання сервісу, в тому числі числі його функціональних можливостей доводяться до відома користувачів шляхом окремого розміщення на сайті або шляхом нотифікації користувачів.
2.3. Вибрані Користувачем логін і пароль є необхідною і достатньою інформацією для доступу користувача на Сайт. Користувач не має права передавати свої логін і пароль третім особам, несе повну відповідальність за їх збереження, самостійно вибираючи спосіб їх зберігання.