Press "Enter" to skip to content

5 найобразливіших знаків зодіаку

Народні прислів’я завжди висміювали уразливих натур. Деяких людей справді дуже легко образити. І вони в цьому не винні – це закладено у характер відповідно до знака зодіаку людини, вважає ясновидець, шаманка та експерт з астрології Кажетта Ахметжанова. Вони не вміють сміятися з жартів на їх адресу і ніколи не забувають образи.

5-е місце: Водолії

Водолії за своєю природою мрійливі та творчі особистості. Щоб зачепити їх, досить сказати щось неприємне щодо їхньої творчості. Наприклад, висловити негативну думку про спосіб самовираження або про неможливість втілення задумів у життя – все це сильно ранить улюбленців Урану. Цей знак зодіаку не звик мстити, але забути про існування кривдника він не зможе. Водолій настільки впевнений у собі, що, можливо, не сприйме шпильку на особистий рахунок і далі плекатиме свої творчі здібності. Але будьте обережні з оцінкою їхньої праці: якщо їм не сподобається відгук про творчість, більше спілкування не бачити.

4-е місце: Риби

Риби до всього ставляться досить спокійно. Однак якщо вдалося зачепити їхні почуття, то це назавжди. Жодні вибачення та подарунки не зможуть цього змінити. Представники цього знака зодіаку приймають все близько до серця. Образа назавжди закріпиться в їх пам’яті, вони просто не зможуть більше довіряти людині, яка провинилася. Іноді Риби намагаються дати другий шанс кривдникові, думаючи, що зможуть пробачити. Проте найчастіше спілкування цьому припиняється, оскільки подолати свою образливу природу вони можуть. Риби настільки важко переживають токсичність оточуючих, що не можуть ні їсти, ні спати, поки продовжують спілкування з людиною, яка їх образила. Мабуть, це найобразливіший знак, якщо справді зробити йому боляче.

3-е місце: Козероги

Козеріг старанно оточує себе людьми, які цінують, люблять і обожнюють його натуру. Від своєї аудиторії він не хоче чути жодного слова закиду. Щоб представник цього знаку зодіаку впав у глибоку депресію років так на десять, достатньо висловити негативну думку про його зовнішність чи талант. Підсумок буде один: сильна образа.

2-е місце: Раки

Раки величезне значення надають словам. Перед тим як щось сказати на їхню адресу, потрібно обов’язково подумати, інакше навіть навмисне можна зачепити їхню тонку натуру. Цей знак зодіаку просто не виносить критику – хто і може критикувати його, то він сам. Цим займатися вони люблять, але щоб хтось чужий або, навпаки, близька людина вирішила висловитися щодо їхнього таланту, зовнішності чи роботи… Цього в їхньому житті бути не повинно. Раки вміють прощати, проте для вибачень слід ретельно підбирати слова. Одне неправильне слово, і можна ще більше скривдити співрозмовника. Краще почекати якийсь час: Раки хоч і уразливі натури, але швидко відходять і легко прощають.

1-е місце: Тельці

Зовні не скажеш, що Тельцов можна чимось образити. Але в глибині душі вони неймовірно чуттєві та трепетні натури. Представники цього знаку зодіаку не зазнають неповаги та образливої ​​поведінки стосовно себе. Тельці можуть вважати колкими навіть цілком звичайні, нейтральні висловлювання. Всі образи вони носять у собі, не показуючи зовні, що були зачеплені.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі