Press "Enter" to skip to content

Чому чоловік може покинути, навіть якщо кохає

Навіть найміцніші та надійні на перший погляд відносини можуть призвести до розриву. Іноді це відбувається навіть за наявності почуттів. Згідно зі статистикою, здебільшого ініціатором виступають чоловіки. Психологи виявили 5 найпоширеніших причин, чому хлопці кидають дівчат, навіть якщо люблять.

Жінка змінилася

Якщо стосунки кардинально відрізняються від того, якими були на початку – це привід замислитись.

Чоловіки завжди помічають зміни у обраниці. Вони починають порівнювати нову версію жінки зі старою, відзначаючи переваги та недоліки. Можливо, вона стала гірше виглядати, перестала себе цінувати або, навпаки, стала надто самозакоханою. Більшості хлопців навіть позитивні зміни можуть не сподобатися. Тому навіть за наявності сильних почуттів вони можуть відмовитись від дівчини.

Різні цілі

Цей фактор не варто недооцінювати. На принципі “любов переживе всі перешкоди” відносини не завжди можна побудувати. Наявність спільних цілей – ознака створення міцного союзу. Якщо кожен має свої плани, шляхи людей неминуче розійдуться. Звісно, ​​завжди можна піти на компроміс. Але далеко не кожен партнер готовий відмовитись від своїх бажань на користь коханого. Психологи не бачать у цьому нічого поганого, але рекомендують шукати партнерів зі схожими поглядами.

Він не відчуває своєї цінності

Хоч як чоловіки це не заперечували, але вони люблять увагу. Вони прагнуть зізнання з боку жінок, щоб почуватися мужнішими і впевненішими. Якщо хлопці не отримують визнання, їхнє існування стає безглуздим.

Щоб стосунки не припинилися, психологи рекомендують оточити коханого увагою. При цьому недостатньо просто говорити компліменти та висловлювати свою подяку. Чоловік повинен відчути, що це не лише слова, а щирий прояв турботи та любові.

Багато негативу

Якщо у відносинах між партнерами немає жодної доброї нотки, на позитивний розклад подій годі сподіватися. Деякі жінки чекають, коли їх зроблять щасливими, а не насолоджуються тим, що є. Такі дівчата стають не об’єктом обожнювання, а тягарем.

Логіка чоловіків гранично проста: треба уникати поганого та розвивати хороше. Іноді важкі часи настають. Але якщо негатив та вічні проблеми стають повсякденною реальністю, хлопець може стати ініціатором розлуки.

Відсутність самостійності

Це ще один міф, у який вірять жінки. Вони переконані, що чоловікам подобаються дівчата, які постійно потребують допомоги. Насправді емоційна залежність від партнера не приводить ні до чого доброго. Найчастіше це розвиває токсичність для людей.

Як правило, такі стосунки з часом перестають приносити щастя і врешті-решт припиняються.

Безумовно, чоловік може підтримувати обраницю. Але він не повинен перетворюватися на «рятувальне коло». Кожен партнер – це окремі одиниці. Чоловіки цінують незалежність та самостійність у дівчатах. Якщо жінці властива інфантильність, згодом партнер втратить інтерес до неї. Кожна дівчина бажає створити міцні та надійні стосунки з обранцем. Але як показує практика, через певні обставини, хлопець може наполягти на розриві. Щоб із цим не зіткнутися, психологи рекомендують враховувати потенційні загрози стосункам. Якщо їх не брати до уваги, розраховувати на тривалий союз не варто.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі