Press "Enter" to skip to content

Чому кількість миттєвих кредитів зростає всупереч захмарним відсотковим ставкам

Ось уже кілька років поспіль НБУ наводить порядки у сфері миттєвого кредитування. Причиною стали численні скарги позичальників на непідйомні відсотки, грабіжницькі штрафи і пені, і навіть неетичну поведінку кредиторів у разі виникнення прострочок. На даний момент на фінансовому ринку України залишилося трохи більше 100 офіційно працюючих мікрофінансових організацій. І вони, як не дивно, мають високий попит у позичальників.

Чому банки все менше кредитують населення

Статистика останніх років показує, що банки вважають за краще давати кредити бізнесу. І з великим небажанням кредитують на споживчі потреби. Багато пропозицій щодо оформлення кредитних та цифрових карток з невеликим кредитним лімітом у 2000-3000 гривень. Але справді великі суми у банку взяти стало важче.

Велика кількість українців офіційно безробітна, а безробітному отримати кредит у банку неможливо. І незважаючи на те, що статистика центрів зайнятості говорить про зниження кількості тих, хто офіційно стоїть на обліку та отримує допомогу з безробіття. Це не говорить про зростання зайнятості. Просто українці знімаються з обліку, щоб ховатися від мобілізації.

Навіть якщо ви офіційно зайняті та ймовірність узгодження кредитної лінії висока, з моменту звернення до банку до зарахування грошей на рахунок пройде від кількох днів до кількох тижнів. Вам потрібно буде зібрати довідки з місця роботи, заповнити анкету позичальника та чекати на рішення скорингового відділу, який перевірить усю вашу підноготну. Кредит вийде взяти під досить вигідний нашій країні відсоток – 30-40% річних.

Чому частка миттєвих кредитів збільшується щороку

Взяти моментальний кредит в Україні сьогодні може будь-хто, хто має паспорт та ІПН. У це складно було повірити 10 років тому, але процедура оформлення займає в середньому від 10 до 20 хвилин. Що справді миттєво, порівняно з термінами оформлення у банках. Українським МФО не важливо, працюєте ви чи безробітний, вам тільки-но виповнилося 18 років або ви вже пенсіонер. Вас забезпечать кредитом моментально під час оформлення онлайн через інтернет. І ця колосальна перевага небанківських фінансових організацій перед банківським сектором.

миттєвий кредит на картку

Окрім паспорта та ІПН у вас має бути номер телефону, адреса електронної пошти та карта будь-якого українського банку. Пройшовши просту реєстрацію на сайті МФО, ви вказуєте свої дані та надсилаєте заявку кредитному експерту. Автоматизація процесів дозволяє провести вашу оцінку кредитоспроможності за лічені хвилини. Схвалити кредит можуть моментально за кілька хвилин. У середньому на відповідь потрібно чекати до 15 хвилин. Якщо відповідь позитивна, вам на пошту надійде електронна версія договору кредитування, а на мобільний номер – одноразовий цифровий код для засвідчення електронного договору. Як тільки ви підпишете, потрібна сума буде зарахована на картку протягом 2-3 хвилин.

За швидкість отримання моментальних кредитів доводиться сплачувати високі відсотки. Найбільш лояльні умови 1-1,5% на день (дані отримані з сайту https://bizpozyka.com/kredit-momentalno-onlajn-na-kartu) або понад 500% річних. У деяких МФО, найменш розбірливих у виборі позичальників, ставки 3-5% на день або до 1500% річних. Це дуже дорого, але багато українців просто не мають вибору.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі