Press "Enter" to skip to content

Чому мої очі червоніють?

Червоні очі – це не просто косметичний дефект, який заважає вам виглядати добре. Іноді це пов’язано з іншими симптомами, які можуть спричинити погане самопочуття. Не кажучи вже про те, що почервоніння на поверхні очей може вказувати на проблеми з кровообігом у ваших очах.

Що викликає червоні очі?

Червоні очі який завжди є ознакою серйозної медичної проблеми. Цю реакцію можуть викликати кілька факторів:

  • тривала зорова діяльність – робота за комп’ютером;
  • читання при слабкому освітленні;
  • читання в невідповідних окулярах;
  • тривале перенапруження очей (наприклад, керування автомобілем);
  • плавання під водою;
  • вплив сильного вітру;
  • вживання алкоголю;
  • вплив подразників;
  • будь-яка дія, що викликає сухість на поверхні ока, відомий як синдром сухого ока, запальне захворювання очей – кон’юнктивіт, алергічні стани шкіри та захворювання очей.

Рідкісні випадки почервоніння поверхні ока є результатом кровотечі. Практично будь-яка фізична або хімічна дія в області очей викликає сильний біль і судинну реакцію, що ще більше посилює почервоніння.

Що ви маєте зробити?

Якщо ви помітили стійке почервоніння слизової оболонки ока, вам слід звернутися до офтальмолога. Подальше лікування залежатиме від результатів обстеження.

При інфекційному захворюванні очей лікар призначить відповідне протимікробне лікування. Якщо почервоніння поверхні ока спричинене поширеним інфекційним захворюванням, застосування очних препаратів можна поєднувати з лікуванням основного захворювання.

При виявленні підвищення внутрішньоочного тиску може знадобитися застосування очних крапель зниження артеріального тиску. Ці ліки зазвичай використовуються протягом тривалого часу або довічно.

А якщо неприємний симптом викликаний зайвою сухістю поверхні очей, досить регулярного застосування спеціальних зволожуючих крапель. Вони збільшують міцність слізної плівки, захищають чутливу рогівку, не дратуючи очну поверхню, і компенсують неприємне подразнення та відчуття печіння, пов’язані із сухістю.

Почервоніння очей не можна ігнорувати, якщо це регулярне явище, а чи не одиничний випадок. Недостатньо усунути симптом. Бажано розібратися в причинах його виникнення та швидко вжити відповідних заходів.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі