Press "Enter" to skip to content

Чому не працює Instagram і що робити

Instagram може не працювати з різних причин. Залежно від того, що спричинило проблему, підбирають спосіб її вирішення. Технічні фахівці Райан Дубе та Дейв Джонсон пояснили, чому може не завантажуватися Instagram і що потрібно зробити, щоб він заробив.

Чому не працює Instagram? Соціальна мережа може не працювати через збій у роботі Instagram, переповненої кеш-пам’яті, проблем із додатком, інтернетом, збитих налаштувань програми.

Проблеми з інтернет-з’єднанням

Незалежно від того, чи використовуєте комп’ютер або мобільний пристрій, без підключення до Інтернету неможливо отримати доступ до служби Instagram. Якщо з’єднання Wi-Fi обірвалося, то зіткнетеся з проблемами підключення до Instagram.

Що робити, якщо не працює Instagram? У разі виникнення проблем із програмою або сайтом Instagram перевірте надійність інтернет-з’єднання. Найпоширеніша причина відсутності інтернет-з’єднання — несплата за тарифним планом провайдера. Також можуть бути проблеми у самого провайдера. В даному випадку просто зачекайте, доки все знову не запрацює.

Чому не працює Instagram через мобільний інтернет? Так відбувається, якщо мобільний інтернет не працює. Це трапляється через те, що не сплачено тарифний пакет, закінчилися Гб інтернет-трафіку, немає точки доступу в налаштуваннях або поганий зв’язок у тому місці, де знаходитесь.

Налаштуйте нове підключення точки доступу для мобільного інтернету так:

 1. Відкрийте налаштування смартфона або планшета.
 2. Увійдіть у меню «Мобільні мережі» або подібне залежно від телефону та версії Android. Знайдіть його в «Підключення», «Додаток: Інтернет», «Бездротові мережі» або таке інше. Також може бути в установках SIM-картки.
 3. Перейдіть до «Тип мережі» та виберіть тип з’єднання — 3G, 4G або 5G.
 4. У пункті «Точка доступу» або «APN» натисніть плюсик, щоб додати нове підключення.
 5. У полі імені введіть будь-яке слово як назву для нового підключення.
 6. У полі APN виберіть точку доступу Internet.

Якщо ви вийдете з меню, параметри збережуться автоматично. Після цього на смартфоні з’явиться нове активне підключення до інтернету за тарифним планом пакета.

Збій Instagram

Соціальна мережа може працювати. Щоб перевірити, чи працює Instagram, відкрийте соціальну мережу на телефоні та на комп’ютері. Райан Дубе рекомендує використовувати такий сервіс як Downdetector, щоб перевірити працездатність сайту. Якщо з’ясується, що він не працює, просто зачекайте, доки соціальна мережа знову стане доступною.

Instagram має надійну мережу, тому з ним рідко виникають помилки мережі, які можете помітити при використанні програми. Тим не менш, потрібно перевірити його працездатність, щоб не проводити непотрібні маніпуляції з мобільним пристроєм.

Переповнена кеш-пам’ять

Будь-яка дія, виконана у додатку, зберігається в кеш-пам’яті. Чим довше користуєтеся Instagram, тим більше накопичується тимчасових файлів та даних, що псує працездатність програми. Тому періодично чистіть кеш. Це стосується програми в телефоні та браузера на комп’ютері.

Ось що треба зробити:

 1. Відкрийте налаштування мобільного пристрою, знайдіть розділ з усіма програмами.
 2. Виберіть зі списку Instagram.
 3. Увійдіть до сховища даних, де буде запропоновано очистити кеш. Виконайте дію та спробуйте зайти до Instagram.

Якщо не допомогло, перезапустіть телефон. Перезавантаження мобільного пристрою часто усуває більшість проблем. Тому знайдіть час, щоб перезавантажити Android або пристрій iOS, щоб подивитися, чи вирішить це проблеми з непрацюючим Instagram.

Коли ви перезавантажуєте пристрій, він очищає всі тимчасові файли та робочу пам’ять, завантажує всю інформацію, необхідну пристрою та програмам. Якщо ці файли були тимчасово пошкоджені, єдиний спосіб усунути несправність – перезавантажити смартфон.

Проблеми із додатком

Програма Instagram на мобільному девайсі може некоректно працювати через будь-який збій у самому додатку. Ось основні способи усунення несправностей із додатком:

 1. Перезапуск Instagram часто усуває помилки, що тимчасово виникають. Для цього закрийте програму Instagram на Android або iPhone і перезапустіть програму, щоб переконатися, що проблема остаточно вирішена.
 2. Instagram може не працювати через застарілий софт. Якщо мобільний додаток застарів, це може призвести до помилок підключення та інших проблем, через які вона погано функціонуватиме або не працюватиме зовсім. Перевірте та інсталюйте всі оновлення програми на Android або iPhone.

Буває, що після чергового оновлення Instagram програма деякий час працює, а потім перестає. Новий апдейт міг містити помилки, що провокують збій. Перевстановіть програму, тим самим перезавантаживши її. Навіть якщо помилка повториться, розробники незабаром випустять чергове оновлення, щоб виправити помилки.

Перевстановіть програму Instagram на iPhone або iPad так:

 1. На головному екрані натисніть та утримуйте піктограму програми Instagram, доки вона не почне тремтіти.
 2. Натисніть кнопку у вигляді хрестика на програмі, щоб видалити його. Усі фото та дані в Instagram будуть збережені.
 3. Відкрийте App Store і наново встановіть Instagram, а потім авторизуйтесь у своєму профілі.

На Android дії такі:

 1. Відкрийте налаштування мобільного пристрою та увійдіть до розділу програми.
 2. Зі списку знайдіть Instagram і відкрийте його.
 3. Видаліть програму за допомогою відповідної кнопки.
 4. Увійдіть до Google Play і встановіть Instagram, а потім виконайте вхід.

Вдайтеся до цього способу, коли перезапуск телефону, програми, перевірка інтернет-з’єднання та оновлення самої програми не допомогли. Також проблеми із завантаженням можуть виникати через певні налаштування.

Налаштування програми

Якщо нічого не допомогло, перевірте роздільну здатність програми. Дейв Джонсон пише, що Instagram вимагає дозвіл на використання камери, контактів, мікрофона, фотографій та сховища мобільного пристрою. Якщо для програми Instagram жодне з цих дозволів не включено, це може призвести до того, що соціальна мережа на смартфоні не працюватиме.

Проблему усувайте у налаштуваннях програми. Можливо, налаштування дозволів збилися після чергового оновлення. Знайдіть потрібне місце в «Дозволах» або «Правах» залежно від моделі телефону та версії ОС.

Ще можуть виникнути проблеми із фоновими даними. Якщо вони вимкнені, Instagram може не підключитися до інтернету, доки він працює у фоновому режимі. Щоб це виправити, відкрийте настройки програми Instagram, знайдіть меню «Мобільні дані та Wi-Fi» і переконайтеся, що для перемикача «Фонові дані» встановлено значення «Увімк.».

Ще будьте обережними з VPN. На жаль, VPN також може викликати помилки підключення та призводити до того, що Instagram не працює. Щоб перевірити, чи це так, відключіть VPN і перевірте, чи це вирішило проблему.

Користувачі можуть самостійно визначити основні причини із запуском програми Instagram та вирішити проблему. Якщо ви не можете увійти в мережу, зробіть прості кроки для вирішення збоїв і продовжуйте користуватися мережею без обмежень.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі