Press "Enter" to skip to content

Чи допомогає сигналізація при охороні квартир?

Охоронна сигналізація – це відповідне електронне обладнання, завдяки якому кожен власник квартири може бути впевнений у безпеці. Основна мета такої сигналізації полягає в тому, щоб запобігти незаконному проникненню у приватну власність.

Незважаючи на всі переваги, багато власників квартир задають питання: чи варто витрачати гроші на охорону квартир? Спеціалісти охоронної компанії Viking Lux готові надати кілька вагомих аргументів на користь застосування всіляких способів охорони власного житла.

Принцип роботи сигналізації на об’єкті

Оцінити весь список можливих переваг застосування різних варіантів сигналізацій у квартирі можна при використанні недорогої та простої системи. З часом таку систему можна легко розширювати всілякими датчиками.

Щоб захистити власну квартиру від пожежі та злому, рекомендується скористатися комплексом – охоронно-пожежна сигналізація. Ця система працює таким чином:

  • Встановлені в приміщенні датчики миттєво реагують на певну ситуацію – розбиття вікон, відкриття дверей, поява диму або відкритого вогню.
  • Усі зміни датчиків фіксуються у шлейфі, а тому з’являється оповіщення. Залежно від встановленої системи, оповіщення може приходити на смартфон власника квартири, на пульт диспетчера, який одразу ж відправляє на вказану адресу групу швидкого реагування.

Крім того, датчики можуть автоматично включати сирену, світлові маячки. Сучасне обладнання має на увазі під собою передачу сигналів, що надійшли по радіоканалу або GSM (у деяких ситуаціях використовується Інтернет мережа). Але для отримання всіх переваг від використання цієї системи, охорону квартир необхідно довіряти справжнім професіоналам.

У яких випадках сигналізація у квартирі вважається необхідністю?

Металеві ґрати на вікнах, міцні та надійні вхідні двері на сьогоднішній день не гарантують 100% захист від несанкціонованого доступу. Зловмисники використовують різні варіанти відмичок, які дозволяють швидко та безшумно відкривати навіть найскладніші замки.

Існують ситуації, коли без сигналізації не обійтися:

  • Якщо в квартирі зберігаються гроші, коштовності, є дорога побутова техніка.
  • Якщо власники їдуть на відпочинок на кілька днів, тижнів, місяців.
  • Якщо власники виїжджають із міста на невизначений термін (у зв’язку з воєнними діями).

Крім того, попередити можливе відкриття дверей необхідно навіть у нічний час доби, коли всі члени сім’ї сплять у своїх кімнатах. При використанні пожежно-охоронної сигналізації можна виключити ймовірність пожежі у своєму житлі завдяки своєчасній реакції датчиків відкритого вогню та задимлення. В результаті власникам квартир вдасться вберегти своє житло відразу від кількох проблем – зловмисники, пожежа.

Команда охоронної компанії Viking Lux виїжджає на об’єкт у разі надходження сигналу з датчиків з метою зупинити можливу крадіжку зі зломом чи пожежу. Таким чином, навіть за особистої відсутності у квартирі власник може бути спокійний за своє майно.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі