Press "Enter" to skip to content

Чим цікава столиця України: величний дух та гарні краєвиди

Немає іншого такого міста в країні, де було б настільки багато цікавих місць. І пов’язано це з багатою історією, подіями, які розгорталися саме на території Києва. Саме тут зароджувалася нація, та саме тут відчувається дух її величі. Столиця України різноманітна. І це видно як в архітектурі, за якою можна вивчати зміни стародавніх часів, так в краєвидах, які зберегли свою автентичність. Навіть розташування житлових комплексів не змінили пагорбів та низин.

Київ виділяється серед інших міст найбільшою площею та найбільшою кількістю населення. Однак це не все, чим може похизуватися головне місто країни. Воно цікаве ще багатьма рисами.

  1. Людьми, що приїжджають до столиці та залишаються. Саме вони дарують місту прогресивний настрій, та наділяють його жвавістю.
  2. Міськими пейзажами. Безліч парків ховаються майже в кожному мікрорайоні, допомагаючи людям відпочивати від метушні.
  3. Особливістю краєвидів. Тільки у Києві паркові зони виглядаються таким чином, мов вони тут були завжди, а будівля просто тут опинилися випадково. Адже у більшості парків збережені частки вікового лісу, в якому від вітру розгойдуються голови сосен та ялин.

Цікава столиця й пам’ятками архітектури. Куди не піди, усюди можна знайти стародавній куточок. Навіть між двома новобудовами. І це підкреслює сучасність Києва, в якому немає протиріч між стародавньою та новітньою душею столиці.

Як обрати туристичний маршрут у Києві

Столиця настільки велика, що не вийде її оглянути за один день. Не вийде це зробити й за тиждень чи місяць. Але завжди можна скористатися сайтом Travel guide та обрати, куди піти в Києві. На ньому позначені найвідоміші пам’ятки, які фігурують в туристичних маршрутах навіть для іноземців. Тобто найцікавіші місця, які відразу дають відчути дух української столиці: її стародавність, велич та міць, прагнення до життя та розвитку.

На сайті пропонується відвідати:

  • Андріївський узвіз, який цікавий не тільки своїм виглядом та історією, але й виставленими на ньому роботами митців, сувенірами;
  • Володимирська гірка, з якої відкривається краєвид, що дух захоплює;
  • Золоті ворота, дивлячись на які розумієш, наскільки зараз Київ став великим.

Є й сучасні цікаві місця. Наприклад, Володимирський міст, що зі скла та велосипедною доріжкою. Або Пейзажна алея, де разом з дитиною можна зануритися в якусь казку.

Якщо ж є бажання пізнати Київ з середини, то можна одягти кросівки та просто йти його вулицями, доки будуть сили. В кожному сквері, особливо ближче до центрального району, можна знайти пам’ятки, які вже стали ледь помітними. Але все ще існують та підкреслюють стародавність столиці України.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі