Press "Enter" to skip to content

ДБЖ для багатогодинної роботи і резервного електропостачання

Джерела безперебійного живлення активно використовуються у багатьох системах електричного забезпечення як у побуті, так і бізнесі. Промислові джерела активного електропостачання – окрема і велика тема для дослідження. Ми ж спробуємо розказати як вибрати найбільш придатний в конкретній ситуації блок безперебійного живлення для квартири чи мікробізнесу.

Визначаємось із завданнями: обираємо потужність і систему роботи

На початку необхідно визначитись яке завдання буде виконувати джерело безперебійного живлення. Якщо ДБЖ потрібне лише для збереження обладнання та контрольованого вимкнення електроприладів, тоді варто звернути увагу на лінійно-інтерактивні системи ДБЖ. Такі системи бажано встановлювати тоді, коли є надійний захист мережі за допомогою стабілізації напруги, теплових контрольних реле і інших приладів, що регулюють подачу електричної енергії в квартиру, будинок чи комерційний офіс. Ці джерела безперебійного живлення є недорогими, простими у користуванні та ефективними.

Підвищена автономність та тривалість роботи

Якщо необхідна певна автономність у роботі, Тоді краще зосередити увагу на пристрій, що матиме потужний і ємний акумулятор та онлайн режим роботи з мережею. Вартість придбання буде значно вищою, але електроприлади навіть під час багатогодинних вимкнень будуть продовжувати працювати. Такі системи вкрай важливі для електрозабезпечення інфраструктурних, тих, що впливають на життєзабезпечення, електроприладів:

  • електротехніка, що вбудована в газовий котел;
  • цілодобове відеоспостереження за допомогою запису і контролю відеокамерами та серверами;
  • холодильники та морозильні камери, що зберігають продукти харчування;
  • електроприлади для підтримки діяльності медичного обладнання та інше.

У більшості випадків, такі джерела безперебійного живлення можуть мати від декількох годин до 12 годин автономності, а іноді добу і більше.

На що важливо звернути увагу, купуючи ДБЖ

Окрім таких важливих показників роботи джерела безперебійного живлення як потужність та ємність акумулятора необхідно звернути увагу і на інші показники. Якщо ввімкнення електричної енергії є достатньо регулярними або мережа передає струм з великим діапазоном перевищення показників, тоді варто купити ДБЖ де застосовуються акумулятори з швидким заряджанням та простою і доступною системою перевірки ємності заряду. Не менш важливим показником є наявність популярних інтерфейсів для підключення.

Приємним бонусом можуть бути роз’єми для заряджання гаджетів безпосередньо з USB-роз’єму або нестандартного виходу, який застосовується для заряджання інших електронних пристроїв.

Якщо джерело безперебійного живлення необхідне для пристроїв, що дуже чутливі до перепаду напруги або інших показників струму, тоді варто звертати увагу на швидкодію системи резервування електричної енергії. Найкращі показники дають онлайн-ДБЖ, що можуть забезпечити миттєвий і непомітний перехід в автономний режим, без збоїв та перевантажень в електрозабезпеченні.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі