Press "Enter" to skip to content

Де купити каву в зернах недорого, але щоб було смачно усій родині

Йдеш до супермаркету, щоб купити каву. Начебто видів багато, але обрати складно. Зазвичай висока ціна. Якщо щось і обереш, то одного виду, ще й невеличку пачку. Ось і виникає питання, а де ж купити каву в зернах недорого, щоб можна було ще й декілька видів собі дозволити. Адже в сім’ї у кожного свої смаки.

Інтернет-магазин 1001coffee пропонує добірку кави з насиченими смаками та великим переліком ароматів та після смаків. Цікаво те, що всі продаються за помірною ціною, та мають широку лінійку фасувань. Тобто можна спокійно купити каву в зернах декількох смаків. А якщо за дорого, то обрати види по 250 г, а не по 1 кг.

До лінійки смачної та недорогої кави можна віднести три найзатребуваніших види. І у кожного є безліч варіацій смаку та аромату.

  1. Ambassador: Adora, Premium, Strong, Nero, Majestic, Blue Label, Espresso Bar.
  2. Чорна Карта: Еспрессо, Classic, Арабіка.
  3. TOTTI Caffe: TUO GUSTO, PIU GRANDE, SUPREMO, Espresso, Ristretto.

Також види кави відрізняються за міцністю, присутністю кислинки, виразністю смаку. До того ж різні бренди зерен мають свою інтенсивність смаження. А це в сукупності з сортом кави та місцем її вирощування дає ще одну важливу ознаку: момент, коли розкривається найсильніший смак.

Як обрати свою каву в зернах

Щоб купити каву онлайн, та від кожного ковтка отримувати задоволення, а не тільки пити напій заради бадьорості, треба розібратися в смаках. Деякі види кави відразу дають відчути усю насиченість. А деякі більше розкриваються післясмаком. Бувають і такі, що аромат у них більш потужний, ніж смак.

Щоб правильно обрати каву в зернах, треба врахувати такі фактори:

  • інтенсивність обсмажування;
  • в пачці один сорт чи декілька;
  • пропонується чиста арабка чи з додаванням робусти.

Якщо присутній купаж двох кавових дерев, то треба розібратися, скільки якого.

  • Робуста дає більшу міцність та приємну гіркоту. Саме в ній міститься великий процент кофеїну.
  • Арабіка більш м’яка за робусту. В ній менше кофеїну та гіркоти. Але вона має яскравіший смак та аромат.

Купаж зерен з двох видів дерев може бути різним: 50/50, 20/70 та інші варіанти. Поціновувачі кави мають вдома багато варіантів. Вони знають, коли пити той чи інший купаж, щоб тільки отримати смакове задоволення, чи ще збадьорити нервову систему.

Обрати різні варіанти кави можна за допомогою консультанта. В інтернет-магазині присутні як різні види кави, так й різні купажі. Ціна в 1001coffee помірна, тому можна дозволити відчути в собі справжнього поціновувала запашної кави.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі