Press "Enter" to skip to content

Де купити надійний стабілізатор напруги

У зв’язку зі складною енергетичною ситуацією в країні, потрібно постійно слідкувати за рівнем напруги в мережі. Але коли людина на роботі, то нема кому вимикати домашнє обладнання: холодильник, телевізор бойлер тощо. Щоб захистити всі електричні прилади та не чатувати стрибки електроенергії весь час у квартирі, потрібно купити стабілізатор напруги. А щоб він був надійний, замовити його у експертів компанії «Правильне Електроживлення». Вона є флагманом запровадження «зеленої енергії» в Україні, тому знає про електричний струм все, як і про те, як від його стрибків захистити побутові прилади.

В інтернет-магазині компанії представлені стабілізатори напруги, які дійсно допоможуть пережити стрибки в мережі.

  1. Відомих виробників. В каталозі sun-energy представлена продукція брендів Елекс, ЛВТ, Luxeon, Мережик, Volter.
  2. Високого рівня якості. Всі виробники дотримуються ДСТУ при виготовленні приладів. До того ж обов’язково сертифікують свою продукцію.
  3. Під різні умови використання. Інтернет-магазин компанії «Правильне Електроживлення» пропонує величезну лінійку стабілізаторів з різними характеристиками. І можна обрати модель, яка точно буде відповідати потребам та зможе захистити навіть обладнання в цеху.

Ще один привід подумати над купівлею стабілізатора напруги саме в sun-energy – чесна ціна. Завдяки тому, що компанія працює з виробниками без посередників, встановлює вартість доволі низьку.

Як обрати стабілізатор напруги

Головне, що потрібно враховувати – прилад, який буде вирівнювати напругу в мережі повинен бути більш потужний, ніж техніка, яку він захищає. І якщо самостійно не виходить порахувати, з яким показником стабілізатор купити, краще звернутися до менеджера інтернет-магазину, ніж купити пристрій, який нічим не допоможе.

Стабілізатори напруги випускаються з різними характеристиками:

  • кількість фаз – може бути на одну чи три, 220 В та 380 В відповідно;
  • тип – релейно-симісторний, просто симісторний, електронний тиристорний та інвертор ний;
  • потужність – від 0,2 кВт до 27 кВт.

Звичайно ж, ціна пристрою залежить від кожного показника. Але найбільше саме від потужності. І чим вона більша, тим більшу кількість обладнання стабілізатор зможе захистити. Відповідно і ціна на нього буде вища.

Додатково стабілізатори відрізняються зовнішніми характеристиками, які відповідають за комфортне використання. Є моделі, які кріпляться на стіну і такі, що встановлюються на підлогу. Деякі мають дисплей, що дозволяє наочно слідкувати за показниками мережі.

В інтернет-магазині багато варіантів. Обрати той, що стане надійним захисником, можна з допомогою консультанта.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі