Press "Enter" to skip to content

Де замовити матеріали для реклами будь-якого формату

Рекламні агенції повинні вміти вибирати сучасні матеріали для виготовлення бігбордів, вивісок, наклейок на вітрини тощо. Але пропозицій настільки багато, що легко помилитися. Наслідок – зіпсована робота та втрата замовника. А ось щоб цього не трапилося, потрібно мати надійного постачальника. Наприклад, закуповуватися в інтернет-магазині https://avers.ua/. Тобто у компанії, досвід якої у сфері матеріалів для реклами та рекламних конструкцій перевищив 26 років.

Співпрацювати з AVERS легко, тому що можна повністю покластися на її співпрацівників в багатьох питаннях.

  1. Вибір якісних матеріалів для реклами. Інших в асортименті компанії просто немає. І це підтверджується брендами, продукція яких готова для відставки: Orafol, Polycryl, Octoplan, Boatex, Plasti-Fix та інші.
  2. Допомога експертів. Кожен менеджер має не тільки досвід з продажу, а й багаж фахових знань. Вони отримуються на заняттях з підвищення кваліфікації та галузевих семінарах, які організовують виробники.
  3. Різноманітність матеріалів. Працюючи з компанією AVERS, можна більше нікуди не звертатися та інших постачальників не шукати. В наявності всі види рекламних матеріалів, які можуть знадобитися для виготовлення банерів, дрібної поліграфії тощо.

Ціни – ще одна позитивна причина робити замовлення на сайті avers.ua. Компанія закуповую продукцію виключно на заводах. Тобто в ланцюжку співпраці не має посередників, працю яких потрібно було б оплатити та закласти для цього відсоток у вартість товару.

Асортимент матеріалів для рекламного бізнесу

Компанія AVERS знає всі види матеріалів, які можуть знадобитися фахівцям з виготовлення реклами. Тому каталог інтернет-магазину величезний.

В нього входять:

  • композитні матеріали з алюмінію;
  • оргскло, тобто акрил;
  • плівки, що мають клейову основу;
  • тканини для виробництва рекламних тентів;
  • листи пластика;
  • матеріали, на яких можна друкувати тощо.

І це лише категорії. А в них ще є групи товарів більш вузького призначення. І їх безліч.

Є в каталозі й інструменти, завдяки яким на виробництві реклами працювати майстрам буде легко. А це добре відіб’ється на швидкості виконання замовлення, та на якості.

Отримати своє замовлення від постачальника рекламних матеріалів можна поштою. Але якщо потрібно купити великий обсяг продукції, краще скористатися транспортом AVERS. У компанії є свій автопарк, і можна замовити доставку навіть великогабаритних рулонів чи листів по Україні.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі