Press "Enter" to skip to content

Для чого на автомобільних шинах роблять кольорові смуги

Рано чи пізно кожен автомобіліст на своєму професійному шляху натикається на колеса, які покриті кольоровими різними кольоровими смужками. Виглядає подібне мистецтво відверто дивно, через що виникає ціла серія питань. Наприклад, навіщо смужки потрібні і чому левова частка автомобілістів про них нічого не знає?

Кольорові смужки на покришках можуть бути різними. Відрізняються вони не тільки палітрою кольорів, але в деяких випадках і завтовшки. Левова частка автомобілістів нічого не знає про них з тієї простої причини, що автомобілістам ці позначки зовсім не потрібні. Робляться вони не їм.

Різнобарвні смужки вздовж довжини протектора – не більше, ніж маркування, яке робиться заводом-виробником у процесі створення шини. Наноситься вона у момент випуску заготовок протектора. На конвеєрі заготовки ріжуться на шматки, довжина яких відповідає довжині готової шини. Після цього нарізки надходять на ділянку, де здійснюється складання шин.

Нанесене по всій довжині заготівлі кольорове маркування потрібне лише для працівників заводу-виробника. Через те, що всі вихідники для майбутніх коліс дуже схожі один на одного, кольорове маркування дозволяє легко відрізняти заготовки для покришок з різними параметрами, з різним розміром і моделлю шин.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі