Press "Enter" to skip to content

Добірка дитячих книжок для любителів драконів

Дракони – найпопулярніші міфологічні істоти, привабливі як для малюків, так й для дорослих. Граціозні й мудрі, вогнедишні, різних кольорів і розмірів, добрі й небезпечні вони стали героями легенд, міфів, казок, фантазійних фільмів. Дитяча література сповнена безліччю творів, присвячених драконам, розглянемо найпопулярніші з них.

Велика книга фантастичних істот

Ціла енциклопедія про різних хранителів, символи, який вигляд мають, про їхнє призначення, вміння. У цікавій манері поділена за «складністю» істот для стажистів і експертів. Тут описуються різні дракони, фенікси, єдинороги, грифони. Цікавий опис як вистежити героїв книжки та чи бачать вони в темряві, наче вони всі реальні, а здобута інформація знадобиться в майбутньому.

Легенди славних драконів

Якщо дитину цікавлять не просто пригодницькі історії з милими казками, вона хоче повністю зануритися в казковий драконячий світ, потрібно щось особливе. У такому разі книга Легенди славних драконів – те, що потрібно. Тут зібрані оповіді про різних представників цих міфічних істот, від усіх куточків світу. Можна познайомитися зі змієм з Португалії, Японії, Іспанії, Франції, Італії, Німеччини та інших країн. Читаючи легенди, описані Теа Орсі можна дізнатися деталі про їх зовнішній вигляд, чи всі вони небезпечні, навіть про походження свят, дізнатися історію кожного.

Як приручити дракона

Найпопулярніша серія книжок британської письменниці Крессіди Коуелл. Подорожуючи сторінками творів можна відкрити для себе нові світи, племена, острови. Історії, представлені цим зібранням, вчать справедливості, дружній підтримці, допомозі, виховуючи героя в кожній дитині. Цікаво, що авторка сама вигадує ілюстрації, які втягують в історію з першого погляду.

Ерагон

Ще одна серія книг американського письменника. Оповідає витвір Крістофера Паоліні про сироту, його пригоди у вигаданій країні. Тут є все – сутички, викрадення, погоні, чари, надприродні сили, дракони та інші казкові персонажі, як-от ельфи, гноми. У дитячій літературі описано чимало світів і подорожей, неймовірних персонажів, проте цей твір точно зачепить серце юного читача.

Велика книга драконів

Барвиста і дуже цікава книжка, яка сподобається не лише дітям, а ще їхнім батькам. Це своєрідна казкова енциклопедія, яка буквально оживляє драконів, перетворюючи їх із міфічної істоти на цілком реальну. Тут розписані різні види, колір, «вміння», морфологія, навіть частково анатомія. Усе, як про справжню тварину, яку ще є шанс зустріти, і вже якщо це сталося, бути готовим.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі