Press "Enter" to skip to content

Фільтр-глечик: вода з-під крану високої якості

Буває так, що не має можливості встановити фільтраційну систему на водогін. Але воду в трубах у більшості міст важко назвати питною. Вихід залишається тільки один – набрати фільтр глечик води, та використовувати його для пиття чи приготування вишуканих страв, де смак води важливий. Його конструкція найпростіша, як і спосіб використання.

Коли допоможе фільтр-глечик: варіантів три.

  • Буває справа в грошах. Глечики коштують раз в 10 менше за фільтри зворотного осмосу. Деякі системи будуть дорожчими в 30 раз. Ціни на стаціонарне обладнання різні та можуть доходити до 40 000 грн. Тоді як глечик не перевищить 700 грн.
  • Буває справа в технічних особливостях встановлених труб. В багатьох старих будівлях трубопровід та підключені комунікації не дозволяють розмістити фільтри зворотного осмосу. Щоб це зробити, буде потрібно стіни розсунути, чи труби в інше місце перекласти.
  • Буває справа в складі води. Якщо вона дуже брудна, то ресурс фільтраційної системи вимагатиме частої заміни. І це стане непомірно дорого. Тобто встановити систему, щоб через місяць вже її викинути – не доцільно.

Глечик з фільтром коштує недорого. Місце на столі завжди йому знайдеться. Що до фільтра, то коштує він дешево. До того ж щоб його замінити не потрібно буде викликати сантехніка, та ще і йому гроші віддавати за послугу.

Які бувають фільтри-глечики для води

На сайті виробника https://ecosoft.ua/ua/magistralnye-filtry-gruboy-ochistki/ величезна добірка глечиків з фільтром. Конструкція у всіх майже однакова:

  • глечик з прозорого міцного пластику;
  • воронка з кольорового матового пластику;
  • кришка з зовсім не прозорого пластику, але зазвичай, того ж кольору, що й воронка;
  • фільтр, який встановлюється в спеціальний отвір у воронці. 

Але деякі відмінності все ж таки є. Фільтраційні глечики Ecosoft можуть відрізнятися за формою, загальним та корисним об’ємом. Ще вони відрізняються за формою ручки та тим, скільки вона вмістить зайвої води. 

Цікаві ж опції глечиків-фільтрів – наявність індикатора на кришці. Він електронний та рахує кількість води, що вже наливалася. Як тільки потрібно буде міняти фільтр, індикатор просигналізує. Але це тільки рекомендація, тому що ніяких блокувань у конструкції глечика не передбачено. 

До речі, коли насправді міняти фільтр визначатися потрібно по тому, наскільки брудна вода. Навіть якщо користувалися глечиком 30 днів, він вже може потребувати заміни серцевини. Ознакою може бути зміни смакових якостей води чи більш повільного її проходу у нижній резервуар.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі