Press "Enter" to skip to content

Імуноглобулін: для чого потрібна ця активна речовина

Імуноглобуліни (ІГ) – це клас білків, що виробляються лімфоїдними клітинами (B-клітинами або плазмоцидами). Вони виконують ключову роль у захисті організму від інфекцій та хвороб. Обрати необхідний імуноглобулін можна на сайті аптеки «Здорова родина». Але обов’язково після консультації з лікарем.

В залежності від їх структури та функцій, існує кілька видів імуноглобулінів. Вони позначаються різними символами.

  1. A (IgA): є найбільш поширеним імуноглобуліном у людському організмі, зокрема в слизових оболонках дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту та репродуктивної системи. Його головною функцією є захист організму від інфекцій саме у цих системах.
  2. D (IgD): є одним з менш розповсюджених імуноглобулінів у крові. Але він має важливу роль у розвитку та функціонуванні імунної системи.
  3. E (IgE): головним чином відповідає за захист від паразитарних інфекцій та алергічних реакцій.
  4. G (IgG): є найпоширенішим імуноглобуліном в крові. Він відповідає за захист організму від бактерій та вірусів. Існує кілька видів IgG, кожен з яких специфічний для певних хвороб або інфекцій.
  5. M (IgM): є першим типом імуноглобуліну, який виробляється відповідно до інфекції. Тому його наявність в крові свідчить про те, що саме зараз є інфекція.

Кожен з цих імуноглобулінів виконує свої функції в імунній системі організму. Основна з них – це розпізнавання та знищення іноземних агентів, таких як бактерії, віруси та паразити, що вторгаються в організм. Вакцини та імунні сироватки призначаються особисто лікарем. Фахівець знаходить за аналізами проблему в організмі та обирає для пацієнта потрібний вид ІГ.

Де купити імунні сироватки та імуноглобуліни

Кожен препарат імуноглобуліну має свої особливості та функції, які дозволяють організму бути захищеним від різноманітних інфекцій та захворювань. Продаються вони в аптеках у різних формах:

  • для інфузій та для ін’єкцій;
  • внутрішньовенні та м’язові;
  • в об’ємах від 1 мл до 100 мл.

Імунні сироватки та імуноглобуліни використовуються в клінічній практиці для діагностики та лікування різноманітних захворювань. Наприклад, наявність антитіл до певного вірусу у крові може свідчити про те, що організм був вже підданий відповідній інфекції. Також імуноглобуліни можуть використовуватися для імунотерапії, що дозволяє підвищити захисні властивості організму та боротися з захворюванням.

Купити імунні сироватки в аптеці «Здорова Родина» в Україні – це обрати сироватки від відомих брендів, які повністю сертифіковані та перевірені міжнародною спільнотою. А щоб покупка була максимально зручною, на сайті є зрозумілі фільтри, з якими неможливо помилитися в виборі препарату.

Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я!

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі