Press "Enter" to skip to content

Інструкція по вибору ортопедичного матрацу для підлітка

В підлітковому віці спостерігається стрімке збільшення зросту та маси тіла. Такі зміни суттєво впливають на роботу внутрішніх органів. А тому дуже важливо забезпечити підлітка гармонійними умовами зростання. Основним критерієм гарного самопочуття є створення “правильного” спального місця.

Ортопедичні матраци

Помічниками в розвитку, на думку спеціалістів компанії МебельОк, є ортопедичні матраци. Адже саме вони забезпечують повноцінність сну та відпочинку. На жаль, у половини підлітків діагностують синдром хронічної втоми. А тому дуже важливо створити умови, які допоможуть дитині відчувати себе енергійним та бадьорим.

Працюючі підказки

Дуже часто основним критерієм вибору ортопедичного матрацу виступає його вартість. В гонитві за економією багато батьків не вивчивають детально характеристики. І в результаті отримують розчарування у виробі. Щоб уникнути неприємностей професійні майстри радять звертати увагу на:

  • Матеріали виготовлення. Вони повинні бути екологічно чистими, безпечними та дихаючими. Деякі виробники виготовляють матраци зі спеціальною анти алергенною пропиткою, яка запобігає розмноженню бактерій та мікроорганізмів. Рішенням може стати і другий варіант – купівля класичного ортопедичного матрацу і антиалергенного чохла, який можна буде періодично змінювати.
  • Тип конструкції. Пружинні та безпружинні вироби однаково можна використовувати підліткам. Вибір типу індивідуальний, а тому краще порадитися з лікарем. Класичний варіант – пружинні блоки.
  • Жорсткість. Універсальним варіантом вважається матрац з середніми показниками. Купити також можна топпер або виріб, який має різну жорсткість з двох сторін. Для дітей, у яких спостерігається розвиток сколіозу спеціалісти рекомендують купувати жорсткий ортопедичний матрац.
  • Розмір. Питання вирішується суто індивідуально і залежить від особливостей організму підлітка. Оптимальними параметрами вважається товщина виробу від 16 см, ширина – 70-90 см і довжина 180-200 см. Проте перш ніж купити ортопедичний матрац варто виміряти основу ліжка. Професіонали радять вироби для сну «на виріст» купувати з обережністю.

Складова ортопедичного матраца

Перед вибором ортопедичного матрацу експерти інтернет магазину Мebelok рекомендують детально вивчити характеристики виробу а за потреби проконсультуватися з лікарем та менеджером компанії. Професіонали допоможуть зробити правильний вибір спальних приладдів для повноцінного сну і здорового змужніння підлітка.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі