Press "Enter" to skip to content

Коли потрібно ремонтувати кондиціонер в автомобілі: поради спеціалістів

Врятує від задухи влітку та «цвітіння» салону авто восени кондиціонування. Автомобіль із кондиціонером — це вирішення великої кількості проблем, повзаних із комфортом і перехід на інший рівень зручності. Однак кондиціонер може виходити з ладу чи потребуватиме ремонту. Такий ремонт автокондиціонерів у Львові забезпечують фахівці компанії з ремонту автомобілів, що мають відповідний досвід та навички.

Детальніше про роботу компанії Гермес Авто щодо ремонту систем кондиціонування в автомобілі читайте на сторінці сайту https://germesavto.com.ua/vstanovlennya-ta-remont-avtokondyczioneriv/. Тут можна дізнатись як записатись на безкоштовну консультацію щодо перевірки системи кондиціонування і подробиці ремонту та діагностики.

Робота кондиціонера в авто: коли звертатись до спеціаліста необхідно вже зараз

Є декілька характерних ознак того, що варто записатись на діагностику і проведення ремонту системи кондиціонування в автомобілі. Серед них є ті, що прямо вказують на несправність кондиціонування і навіть підказують ремонтнику де треба шукати проблемний вузол. Варто про них повідомити майстрам сервісу, щоб прискорити пошук та пришвидшити ремонт спеціалістами:

  • у салоні авто з’явився неприємний запах цвілі або гниття, що є характерною ознакою забруднення системи кондиціонування і появи в ній бактерій та цвілевих мікроорганізмів;
  • кондиціонер працює на повну потужність або на близьких до максимальних показниках, але охолодження салону помірне;
  • система охолодження та вентиляції вимикається без втручання водія — раптово або регулярно, не за програмою;
  • кондиціонер дуже шумить, можна почути шурхіт, скрипіння та інші звуки, що вказують на несправність механіки кондиціонера;
  • на поверхні кондиціонера з’являється вода, а кондиціонер працює з малою потужністю.

Всі ці проблеми говорять, що можуть бути несправності як в електричній, так і охолоджуючій системі.

Кондиціонер в авто зламався: як і що ремонтують в СТО

Спеціалісти перед усім переглядають наявність витоку охолоджуючих рідин. Якщо вони є — то проблема потребує негайного втручання і пошуку місця протікання рідини. Поширена проблема — вихід з ладу механічних частин деталей компресора, знос поверхні та елементів підшипників.

Найпростіше завдання для ремонтників — очистка та просушування самої системи від забруднення. Однак для очищення салону від неприємного запаху доведеться постаратись, адже це потребуватиме ретельного провітрювання та видалення із поверхні салону запаху цвілі. Для цього використовуються спеціальні технології та рідини, що допомагають позбутися патогенної мікрофлори.

З відремонтованим та працюючим у шатному режимі кондиціонером, в авто легко долати тривалі подорожі або витримати переїзд з однієї частини міста в іншу. Особливо, коли попереду — багатокілометрова «пробка». Тому не варто відкладати ремонт системи кондиціонування і телефонувати майстру вже зараз.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі