Press "Enter" to skip to content

Коли противірусні препарати це добре або погано

Доросла людина в середньому хворіє ГРВІ два рази на рік. Противірусні препарати стають головними ліками на шляху подолання й причини розвитку ГРВІ, і грипу. Часто їх можуть призначити як засоби для профілактики. Знайти потрібні ліки можна за посиланням https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/protivovirusnyie у МІС Аптека 9-1-1.

Як часто приймати ліки

Безпечне приймання ліків буде в будь-якому випадку, якщо вони пройшли клінічні випробування. Можна приймати противірусні ліки кожного разу при застуді. Але до цього ж варто:

  • дотримуватися схеми лікування;
  • консультуватися з лікарем;
  • міняти ліки у разі їхньої неефективності.

Якщо ви хворієте частіше чотирьох разів на рік, приймати ліки проти вірусів — не вихід. У такому разі варто шукати причини постійних захворювань, покращувати роботу імунної системи тощо.

Профілактика або курс лікування: як приймати препарати

Противірусні препарати призначають і для профілактики захворювання, і для лікування. Тож існує дві схеми приймання:

  • екстрена — її потрібно проводити після контакту з хворими на вірусні хвороби;
  • планова — проводяться в періоди епідемій та спалахів респіраторних інфекцій.

Для профілактики захворювання у середньому приймання ліків складає тиждень. Строк може мінятися залежно від самого вірусу. В деяких випадках цей термін сягає місяця. Пити самостійно ліки не треба, можна це робити лише після консультування з лікарем.

Курс з лікування зазвичай триває п’ять днів. Приймати ліки бажано в перші два дні після появи симптомів. Не можна перевищувати дозування та збільшувати тривалість курсу. В протилежному випадку з’являються побічні ефекти: порушення в роботі ШКТ, алергія, головний біль тощо. 

Заборона на препарати

Лікарські засоби мають певні протипоказання. Заборонено пити препарати проти вірусів вагітним та матерями, які годують дитину грудьми. Обережно треба ставитися до віку дитини — до року, 3 років є спеціальні засоби лікування. Багато ліків заборонено приймати людям, які мають проблеми зі шлунком, нирками та печінкою.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі