Press "Enter" to skip to content

Комфорт на дачі з бойлером від Romstal

Давно пройшли ті часи, коли поїздка на дачі значила відмову від звичного комфорту. Зараз кожен може встановити навіть в невеликому будиночку:

  • душову кабіну;
  • водонагрівач;
  • котел опалення;
  • кондиціонер;
  • альтернативні джерела тепла;
  • теплу підлогу та інші зручності.

Все необхідне для цього можна придбати на https://romstal.ua/. Інтернет-магазин Romstal пропонує величезний асортимент товарів.

Комфорт на дачі з бойлером від Romstal

Визначаємося з об’ємом бойлера та способом монтажу

Краще за все почати саме з водонагрівача. Адже завжди потрібно помити руки чи прийняти душ після роботи на городі чи в саду. Оптимальне вирішення – бойлер на 30-50 літрів. 30 літрів – мінімум для сім’ї з двох-трьох людей, які зрідка приїжджають на дачу. Якщо гаряча вода потрібна частіше, а членів родини більше то краще зупинити вибір на моделі з баком на 50-80 літрів.

Що стосується способу монтажу, то найкращим варіантом буде настінний водонагрівач. Він займає мінімум місця в будиночку. Але варто враховувати і товщину стін: занадто тонкі стіни можуть не витримати вагу самого бойлера (10-15 кг) + 80 літрів води.

Ключові критерії вибору

Не лише об’єм бойлера важливий для власника дачі. Не менш важливий параметр – потужність. Якщо вона буде занадто низькою, то вода грітиметься довго, якщо ж занадто високою, то може не витримати електропроводка. Можливо буде необхідне підключення через окремий кабель з використанням пристрою аварійного відключення.

Сучасні виробники пропонують водонагрівачі різної форми. Якщо місця достатньо, то можна замовити пристрій циліндричної форми. Плоскі моделі часто монтуються приховано. Наприклад, в нішу в стіні або шафу.

Зазвичай на дачі вода береться з колодязя або свердловини, тому її жорсткість досить висока. Нагрівальний елемент бойлера дуже вразливий до жорсткої води: вже через рік на ньому з’являється накип. Щоб захистити ТЕН від накипу краще вибрати водонагрівач з сухим нагрівальним елементом. Додатковий захист дає встановлення фільтра-пом’якшувача води, який також можна придбати в Romstal.  

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі