Press "Enter" to skip to content
Користь гарбузової олії: що варто знати

Користь гарбузової олії: що варто знати

Олія з гарбуза — це нутрицевтичний продукт, отриманий із насіння. Маючи високу концентрацію ліноленової та олеїнової кислот, рослинна олія присутня серед інгредієнтів численних рецептів краси та добавок для здоров’я передміхурової залози та сечовивідних шляхів. Купити гарбузову олію можна в онлайн-супермаркеті Новус за доступною ціною та швидкою доставкою по Києву та його околицях.

Особливості продукту 

Олія гарбузова — це нежирний харчовий продукт, що складається в основному з моно- і поліненасичених жирних кислот. Підраховано, що ці речовини можуть досягати 87% хімічного складу гарбузової олії, витягнутої з темного насіння. Серед жирних кислот, присутніх у продукті:

  • лінолева; 
  • олеїнова; 
  • пальмітінова; 
  • стеаринова.

Зазвичай кількість лінолевої кислоти переважає над олеїновою, але на це показання сильно впливає сорт посіву та температура навколишнього середовища. Фактично насіння гарбуза, виготовлене в районах Середземномор’я, містить вищі концентрації олеїнової кислоти. Присутність стеролів і токолів також залежить від використовуваних методів виробництва та очищення.

Вплив гарбузової олії на здоров’я людини 

Гарбузова олія може використовуватись для зміцнення кісток. Синергетична дія між жирними кислотами та мінералами, присутніми в засобі, робить масляний екстракт цінним союзником у збереженні здоров’я кісток, запобігаючи остеопорозу та забезпечуючи хорошу мінеральну щільність кісток.

Жирні кислоти, що містяться в гарбузовій олії, мають антиоксидантні властивості. При місцевому застосуванні масляного екстракту можна заспокоїти запалення шкіри, сприяти розвитку нових клітин та зменшити утворення зморшок та плям, що з’являються з роками. Крім того, масляний екстракт може похвалитися високою концентрацією вітаміну Е, який позитивно впливає на зовнішній вигляд та текстуру шкіри.

Така олія особливо ефективна при лікуванні захворювань сечовивідних шляхів, впливаючи на проблеми з нирками, сечовим міхуром та сечівником. Ця терапевтична властивість пояснюється наявністю у засобі лінолевої кислоти, олеїнової кислоти та мікроелементів. Послідовний прийом від 500 до 1000 мг може призвести до ефективного поліпшення симптомів, пов’язаних із гіперактивним сечовим міхуром, запобігаючи нічному енурезу.

Крім того, ефективність масляного екстракту у протидії захворюванням сечовивідних шляхів можна порівняти з аптечними ліками.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі