Press "Enter" to skip to content

Кращі сайти з аудіоуроками англійської

Аудіоуроки найчастіше побудовані таким чином, щоб розвинути навичку розуміння англійської на слух, але крім цього за допомогою них ви можете вивчити граматику, поповнити словниковий запас та покращити вимову.

Переваги вивчення англійської за допомогою аудіоматеріалів

Головною перевагою вивчення англійської по аудіоурокам є те, що ви маєте змогу тренувати розуміння англійської на слух. Уявіть ситуацію, що ви приїжджаєте за кордон, впевнені у своїх знаннях, адже вивчали граматику та слова. Виникає неминуча ситуація, коли вам потрібно запитати дорогу, купити продукти чи оформити необхідні документи і після першого речення сказаного вашим співрозмовником ви розумієте, що нічого не розумієте. Річ у тому, що в кожній країні де переважає англійська мова можуть бути різні акценти та діалекти.

Організуємо для вашої компанії онлайн курс корпоративної англійської від офіційного партнера Cambridge Assessment English в Україні.

Звісно ж і звучання мови, темп швидкість і наголос можуть змінюватися, деякі букви чи навіть слова втрачаються, тому що вимовляються дуже швидко. Тому, щоб уникнути стресу в подібних ситуаціях потрібно багато слухати англійську і не тільки британські чи американські різновиди, а й інших країн теж, наприклад, канадську, ірландську, нігерійську чи австралійську версію англійської мови.

Окрім вміння сприймати англійську на слух, аудіоуроки допомагають покращити вимову, для цього варто лише відтворювати почуте. Правильна вимова дає можливість іншим людям розуміти те, що ви говорите.

Також, ви маєте змогу спостерігати за тим, як носій мови формулює речення, які слова і в якому контексті використовує та якими граматичними конструкціями користується.

Аудіоресурси для вивчення англійської

Youglish

Youglish за функціоналом дуже схожий на словник. Відмінністю є те, що в пошуковик ви вводите слово визначення якого хочете дізнатися, а натомість ви отримуєте відео з Youtube. Це відео відіграється на тому відрізку, де вимовляється потрібне вам слово. Таким чином ви вивчаєте як воно вимовляється.

Нижче під відео знаходиться:

  • визначення слова;
  • слова схожі за значенням;
  • транскрипція та список схожих слів за звучанням;
  • поради щодо запам’ятовування того, як звучить слово.

Програвач відео підлаштований під ваші потреби, тому у вас є змога уповільнити запис або пришвидшити, перемотати або повторити.

British Council

Окрім платних курсів на сайті British Council є безліч безкоштовних уроків. Навчальні матеріали розбиті на різні сектори, а саме: аудіозона, відеозона, зона зі статтями із журналів, а також розповіді та оповідання.

Сторінка з навчальними аудіоматеріалами включають багато записів, кожен з яких містить стенограму та два завдання, які допомагають перевірити наскільки добре ви засвоїли вивчений матеріал.

Elllo

Elllo — це сайт для вивчення англійської, але тут навчальні матеріали побудовані на відеозаписах розмов на різні теми, які в свою чергу розбиті на рівні володіння англійською. Після прослуховування теми у вас є змога:

  • прочитати текстовий варіант;
  • дати відповідь на питання, які стосуються теми запису;
  • звернутися до словника під відео, який може містити незнайомі вам слова;
  • прослухати аудіозапис із запитаннями та дати на них письмову відповідь;
  • вивчити правила граматики, які використовувалися в монологу чи діалогу.

Fluency TV English

Fluency TV English — це проєкт від школи англійської мови Fluency Academy, знайти ви його можете в Instagram та у розважальній манері вивчати англійську мову. Тут ви зустрінете уроки з граматики, вимови та поповнення словникового запасу. Наприклад, один із епізодів присвячений вивченню нових слів за допомогою гри ‘I spy in my little eye something…’ Суть гри полягає в тому, щоб описати предмет так, щоб інший хтось зміг його вгадати. Це повинно бути щось, що вас оточує.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі