Press "Enter" to skip to content

Купівля літієвих АКБ Dyness – гарне рішення для сонячних станцій

Для живлення електроприладів не обов’язково чекати, поки ввімкнеться світло. Та й генератор не обов’язково під’єднувати, ще й повітря забруднювати. Достатньо тільки придбати сонячні батареї, та купити до них надійні літієві АКБ Dyness. Саме такі акумулятори дозволять перебувати у комфорті, незважаючи на обставини.

Найважливіші технічні характеристики літієвих АКБ виробництва Dyness працюють на те, щоб:

  • можна було під’єднатися до будь-яких розповсюджених інверторів;
  • не турбуватися про те, що вийде якесь перевантаження системи;
  • використовувати до 6000 циклів.

До того ж цьому акумулятору виробник дає 10 років гарантії. Це підтверджує високу надійність обладнання.

Продуктивність літієвих акумуляторів бренду Dyness значно перевершила свінцево-кіслотну батарею. Саме її інколи встановлювали в одну мережу з сонячними панелями. І показник різниці дуже суттєвий: 60% ККД проти 95% ККД.

Для того, щоб користувачі ні в чому собі не відмовляли, виробник пропонує дві найзатребуваніші моделі по своїм параметрам. Можна купити літієві АКБ на 4,8 кВт*год/48 В та 2,4 кВт*год/48 В. Ціна у моделей різна, як і можливості. Тому якщо потрібен менший варіант, то можна не переплачувати.

Де купити літієві АКБ бренду Dyness

Купувати настільки складне обладнання, яке допоможе отримувати енергію від сонця, краще у фахівців, які цілеспрямовано займаються альтернативними джерелами живлення. Наприклад, компанія Екосолюшн, що знаходиться у Дніпрі, не просто продає літієві АКБ від Dyness, а займається будуванням сонячних станцій. Тобто організовує замовнику весь спектр послуг, починаючи від розробки станції під індивідуальні умови, до її встановлення.

На сайті ecosolution можна замовити повний перелік послуг. Або звернутися тільки для удосконалення вже встановленої сонячної станції. Адже розвиток не стоїть на місці, і може бути так, що коли її запускали, ще не було тих технічних можливостей, які існують зараз.

Звернувшись до експертів Екосолюшн, можна максимально вдосконалити станцію, що бере енергію від сонця. І не має значення, якого вона розміру, потужності. Компанія працює з приватними особами, підприємствами. Потужностей вистачить на будь-яке замовлення, тому що компанія має величезний досвід і постійно працююче виробництво.

Ціни на послуги з будування, на літієві акумулятори та інше обладнання можна побачити на сайті. Або звернутися до менеджера та зробити запит на розрахунок повного комплексу послуг, починаючи з креслень під власну сонячну станцію.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі