Press "Enter" to skip to content

Квіти в вазі – яскрава альтернатива звичайному букету

Ні що так не радує, як квіти, які не в’януть. Але не завжди можна подарувати квітку в горщику. Інколи потрібен саме букет, великий та яскравий. Вихід в такому разі є, і він незвичний: замовити квіти в вазі. Це розповсюджений варіант дарування букету в Європі, але за участі компанії LoraShen, такий подарунок можна зробити й в Україні.

Компанія пропонує ексклюзивні композиції букетів, для яких робиться не обгортка, а оправа, як для дорогоцінного каміння. І виступає цією оправою ваза, яка може бути зі скла, глини та інших матеріалів.

Важливо те, що компанія ЛораШен займається дійсно ексклюзивними подарунками. Тобто ті композиції, які можна побачити на сайті – зразки. І коли замовник обирає якийсь варіант, флорист повторить лише основну концепцію, а деталі будуть відрізнятися. Саме тому в інтернет-магазині неможливо знайти однакових букетів.

До основного задуму входить:

  • сорт квітки;
  • кількість рослин;
  • розмір стеблин;
  • кольорова гама;
  • форма вази;
  • загальна форма вже складеного букета.

Неможливо відтворити букет, що хтось вже отримав ще тому, що кожна квітка сама по собі індивідуальна. І на те, як у підсумку буде виглядати подарунок з букету та вази, впливає градієнт на пелюстках, наскільки бутон розкрився тощо.

Які композиції з квітів в вазі можна замовити

В інтернет-магазині LoraShen представлений величезний перелік сортів. І всі вони закуповуються вже для конкретного замовлення. Це забезпечує їх свіжість на багато часу.

Замовити букет можна з усіх рослин, що підходять для оформлення букету:

  • тюльпанів та троянд;
  • гортензій та орхідей;
  • конвалій та гвоздик;
  • нарцисів та еустом.

І це далеко не весь перелік квітів, з якими працюють флористи компанії. Можуть зробити букет у вазі навіть із сухостоїв, що теж виглядає дуже привабливо. До того ж за такою композицією зовсім не потрібно доглядати: міняти воду, підрізати кінчики тощо.

Інша складова такого подарунку, як букет у вазі – безпосередньо, сама посудина. Її формі приділяється величезна увага. Ваза у композиції може бути у формі кулі чи прямокутника, циліндру чи спіралі. Є й незвичні форми, наприклад, ваза, що повторює гарбуз. Такі варіанти гарно підходять для подарунка на тематичну вечірку, куди могли запросити друзі.

Будь-які квіти у вазі можна замовити заздалегідь до події. Це дасть можливість поспілкуватися із флористом, та разом вирішити, якою повинна бути композиція. Доставка квіткового подарунка можлива кур’єром LoraShen по Києву та області. А також, компанія робить відправки по Україні.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі