Press "Enter" to skip to content

Lounge в аеропортах світу від Mastercard

Якщо ви стали учасником системи Lounge від Mastercard, ви можете розраховувати на якісний відпочинок у понад 1000 залах очікування з підвищеним комфортом. Доступ до зони лаунж буде надано після зчитування інформації з вашої банківської картки Mastercard.

Врахуйте, що дія Lounge від Mastercard поширюється виключно на бізнес-зали. Тобто в деяких аеропортах зона відпочинку буде доступна нарівні з іншими пасажирами. Але прискорена здача багажу та посадка на літак не входять до переліку доступних послуг системи Lounge.

Що можна робити в бізнес-залі

Якщо ви перебуваєте в залі очікування за системою Lounge від Мастеркард, лаунж може бути обмежений політикою конкретної лаунж-зони.

У деяких бізнес-залах ви зможете:

  • безкоштовно проводити дітей;
  • перебувати у бізнес-залі тривалий час;
  • запрошувати гостей;
  • здійснювати інші дії, які передбачені адміністрацією лаунж-зони.

Пам’ятайте, що в деяких аеропортах існують певні умови та обмеження, й система Lounge Key не допоможе вам їх обійти.

Переваги Lounge від Мастеркард

Міжнародні аеропорти нададуть вам доступ до зали очікування, де ви зможете з комфортом дочекатися свого рейсу або провести деякий час після прибуття.

Пам’ятайте, що швидка реєстрація та здача багажу недоступні по Lounge Key. Але ви можете розраховувати на інші переваги даної системи.

Знаходження у лаунж-зонах — безкоштовне

За присутність і користування всіма послугами бізнес-зали вам не потрібно буде платити. При цьому ви можете розраховувати на щиру гостинність, якщо надасте адміністрації лаунж-зони банківську карту для зчитування необхідної інформації про ваш Lounge key.

Комфортне очікування

Ви можете не тільки провести час у тиші, а й організовувати зустріч із діловими партнерами, працювати, відвідувати душові кімнати або заряджати смартфони, ноутбуки та іншу техніку. Ці та будь-які інші послуги будуть доступні вам у максимально комфортних умовах.

Як можна скористатися послугами

Зверніться до співробітників бізнес-зали та надайте:

  • банківську картку Mastercard з Lounge key;
  • посадковий талон;
  • документ, що засвідчує особу або паспорт.

Після цього ви отримаєте доступ до бізнес-зали та можете скористатися всіма перевагами системи Lounge Key. Пам’ятайте, що кожен аеропорт лаунж-зону облаштовує по-різному. Ті послуги, які були запропоновані вам в одному аеропорту, можуть бути недоступні в іншому.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі