Press "Enter" to skip to content

Ликарно – професійне медичне обладнання для лікарень від відомих виробників

Зібрати відповідне устаткування до лікарняних кабінетів – справа фахівців. Знайти їх можна в компанії Ликарно, що працює в Україні вже багато років. На сайті є величезний перелік медичного обладнання, без якого неможливо уявити навіть маніпуляцій ну кімнату, не те що хірургічну. 

В інтернет-магазині можна замовити устаткування таких напрямків, як:

  • реанімація;
  • діагностика;
  • ендоскопія;
  • кардіологія;
  • рентгенологія;
  • УЗД;
  • гінекологія тощо.

В компанії Licarno можуть запропонувати обладнання дійсно для будь-якого напрямку медицини. І в кожному випадку воно буде надійне, та з величезним ресурсом роботи. А все тому, що на складі зібрані моделі виключно відомих виробників з багатьох країн світу: Сербії, Туреччини та інших. Їх вироби сертифіковані та мають гарантійне обслуговування.

Операційне обладнання від Licarno

Те, чим компанія може пишатися – величезний вибір устаткування, яке безпосередньо допомагає зберегти життя людині. Операційне обладнання та спеціалізовані меблі можна замовити різних напрямків:

  • апарати за забезпечення наркозу та підтримки дихання;
  • світильники для хірургічного відділення;
  • операційні столи тощо.

Щоб усе обладнання було налаштоване правильно, фахівці компанії можуть детально проконсультувати. Додатково є послуга від Licarno – виїзд фахівця до замовника та налаштування на місці встановлення. Важливо те, що у компанії працівники мають професійну медичну освіту. Тому налагоджуючи апарат дихання чи УЗД, людина розуміє, що робить не тільки за технічними питаннями, але й за медичними.

Після налаштування пристроїв чи обладнання, фахівець компанії обов’язково навчить медичний персонал закладу користуватися оновленою технікою. Для цього буде додатково узгоджений час, щоб лікар чи медсестра були вільні.

Ціни на обладнання для медичних закладів

Завдяки тому, що Licarno вже багато років працює з виробниками медичного устаткування, постачання від них йде на вигідних умовах. Тобто ціни компанія може встановлювати низькі, що й робить. Перевірити це легко, порівнявши з цінами інших постачальників.

Інша користь від співпраці напряму з виробниками – весь час повний склад. Тобто щоб не потрібно було замовити – це буде в наявності.

Для оптових замовників діють знижки. За яку кількість обладнання їх можна отримати – відповість менеджер за телефонами сайту. Але у будь-якому випадку, ціна буде помірною та надасть можливість заощадити кошти лікарні.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі