Press "Enter" to skip to content

Любовний гороскоп на червень 2022 року

У червні ті, хто в активному пошуку, отримають чудовий шанс влаштувати особисте життя: подобатися, знайомитися, входити в контакт і зближуватися буде простіше, а наміри здебільшого виявляться досить серйозними. Ті ж, хто вже знайшов другу половинку, навпаки, піддані наявні відносини випробуванням, зазираючись на сторонніх представників протилежної статі, кокетуючи і свідомо провокуючи ревнощі; втім, приводів та можливостей зміцнити союз теж буде чимало.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Вільні та шукаючі

Овни, ви у червні можете ініціювати знайомство, яке призведе до початку довгострокового роману. Не виключено, що ви зустрінете когось на багатолюдному заході або познайомитеся з потенційним партнером в Інтернеті. Швидше за все, з цією людиною ви почнете новий етап свого існування, щось зміните у собі, навіть, можливо, в результаті кудись переїдете. І до речі, велика ймовірність, що обранець/обраниця буде покращеною копією того/того, хто довго викликав у вас стійкий амурний інтерес.

Знайдені та окільцьовані

Якщо ж друга половинка у вас вже є, то вам належить якось ув’язувати її потребу в стабільності і вашу потяг до різноманітності, прагнення змін і нововведень не тільки в спільному проведенні часу, але і в сексі. До того ж, ви почнете серйозніше ставитися до тих питань у відносинах, яким раніше не надавали значення.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Вільні та шукаючі

Тельці, ви в червні отримаєте шанс зблизитися з тим, на кого з якихось причин поки що любите здалеку. Швидше за все, якісь події додадуть вам сміливості та додадуть розуміння, що за своє щастя треба боротися, і ви візьмете ініціативу у свої руки, позначте власні наміри. Якщо ж на прикметі взагалі нікого немає, то не виключено, що вас із потенційним партнером познайомить хтось із друзів.

Знайдені та окільцьовані

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то вам доведеться зробити щось таке, що і зміцнить союз, і дасть коханій людині більше волі, і буде прямою демонстрацією того, що ви не просто враховуєте його інтереси, а керуєтеся ними. До того ж якісь зовнішні обставини привнесуть у ваші відносини частку несподіванки, що, своєю чергою, чудово вплине на чуттєве сприйняття вами одне одного, відповідно, і на секс вашої пари теж.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Вільні та шукаючі

Близнюки, у червні можете зустріти того, хто дуже швидко почне викликати у вас бажання створити сім’ю. Велика ймовірність, що вам буде настільки легко з цією людиною, що спільне проживання здасться єдиним правильним розвитком відносин, і ви не просто з’їдетеся з ним, а оформите все офіційно. До речі, не виключено, що важливу роль у прийнятті вами такого значущого рішення відіграє минулий досвід втрачених можливостей.

Знайдені та окільцьовані

Якщо ж друга половинка у вас вже є, то ви допоможете їй якось по-новому розставити пріоритети, почати приділяти більше уваги тому, чому до цього вона не надавала особливого значення. Але й самі змінитесь, станете поводитися по-іншому і в міжособистісному спілкуванні, і при інтимній взаємодії, і при спільних виходах у світ; та й ваше ставлення до коханої людини стане глибшим і стабільнішим.

Рак (22 червня – 22 липня)

Вільні та шукаючі

Раки, ви в червні можете зустріти того, з ким утворите міцний союз. Велика ймовірність, що чималу роль у зближенні відіграють соціальні мережі та інші інтернет-месенджери, які допоможуть краще дізнатися про потенційного партнера, не перебуваючи при цьому в безпосередній близькості від нього. Втім, побачення теж очікуються, і дуже цікаві, що розбурхують, дарують незнайомі для вас емоції і породжують бажання стати з цією людиною парою. І так, швидше за все, він відкриє якісь нові сторони характеру.

Знайдені та окільцьовані

Якщо ж друга половинка у вас вже є, то якісь події привнесуть у відносини свіжий струмінь, а якісь допоможуть прокачати слабкі сторони союзу, зробити їх стабільнішими і зрозумілішими для вас обох. При цьому не варто дивуватися, якщо кохана людина захоче в чомусь мати над вами більше влади, намагатиметься керувати вами в тому, у чому зазвичай підкоряється.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Вільні та шукаючі

Леви, ви у червні можете зустріти того, хто зацікавить вас своїми численними талантами та якимись оригінальними здібностями. Швидше за все, ви теж не залишите цю людину байдужою, а зрозумівши, що вона відчуває до вас певну симпатію, ініціюєте зближення. Правда, не виключено, що він дуже швидко захоче, щоб ви змінили своє життя і взяли на себе якісь зобов’язання, пов’язані з ним, а ви навряд чи будете готові до такого стрімкого розвитку подій.

Знайдені та окільцьовані

Якщо ж друга половинка у вас вже є, то ймовірні конфлікти через якісь матеріальні фактори, проте зовнішні обставини спочатку допоможуть легше поставитися до ситуації, що склалася, а потім і сприяють безболісному виходу з неї. А ще вам належить прийняти якесь важливе рішення щодо майбутнього вашої пари.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Вільні та шукаючі

Діви, ви у червні можете зустріти того, з ким захочеться створити сім’ю. Однак не факт, що найближчим часом у вас із цією людиною вдасться перейти до серйозних стосунків. Велика ймовірність, що він не забажає брати на себе додаткові зобов’язання, йому поки що буде досить необтяжливого, легкого роману. Не поспішайте події: якщо ви не станете понукати і поспішати, то, швидше за все, в результаті партнер все-таки прийде до думки про спільне майбутнє.

Знайдені та окільцьовані

Якщо ж у вас є друга половинка, то буде багато дій, спрямованих на зміцнення матеріальної та чуттєвої бази відносин, зросте порозуміння, ви зробите правильні висновки з минулих подій і конфліктів, що, у свою чергу, дуже вам допоможе. Проте не виключені суперечки через різночитання якоїсь інформації.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Вільні та шукаючі

Терези, ви в червні можете почати роман з цікавою, різнобічною людиною, яка привабить вас навіть своєю зовнішністю, стилем, вмінням виділитися, не принижуючи при цьому своєї гідності. Відносини, швидше за все, будуть складатися нерівно, проте точок дотику виявиться більше, ніж приводів для розбіжностей, а тому в якийсь момент ви з обранцем/обранка знайдете баланс, зможете вибудувати майже безпроблемний союз.

Знайдені та окільцьовані

Якщо ж друга половинка у вас вже є, то вам з нею вдасться досягти того, до чого ваша пара довго йшла, чого ви дуже хотіли. Однак не виключено, що реакція на отримання бажаного у кожного з вас буде своя і, можливо, діаметрально протилежна, так що важливо розуміти: імпульсивний відгук часто виражає не відношення до ситуації в цілому, а побоювання, що перші прийшли в голову, страх перед змінами.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Вільні та шукаючі

Скорпіони, ви в червні можете зустріти того, хто вам дуже сподобається, але ви з якихось причин не підете на швидке зближення, а віддасте перевагу спочатку влаштувати кілька дистанційних перевірок. Можливо, позначиться минулий негативний досвід амурних відносин або вас збентежить кількість представників протилежної статі, що крутяться поруч із цією людиною. Втім, рано чи пізно ви все одно включите свій фірмовий магнетизм, і у вашого обранця/обраниці просто не буде шансів встояти перед вами.

Знайдені та окільцьовані

Якщо ж у вас є друга половинка, то ймовірні ваші ірраціональні образи, ревнощі, провокації і спроби дивним чином привернути її увагу. Причому, швидше за все, аж ніяк не завжди вашою поведінкою керуватимуть емоції, часом приводом ускладнити стосунки стане ваше бажання розважитись чи перевірити, як далеко простягається ваша влада над цією людиною.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Вільні та шукаючі

Стрільці, ви в червні можете закохатися в того, хто вже давно одружений або в амурних відносинах. Не виключено, що ваші емоції будуть настільки інтенсивними, що ви ні перед чим не зупиніться у своїх спробах заволодіти цією людиною. І тільки якщо він виявиться надзвичайно високоморальним, ваші посягання залишаться поза увагою, в інших випадках вам, швидше за все, вдасться отримати бажане.

Знайдені та окільцьовані

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то якісь зовнішні обставини та люди, з якими тісно взаємодіє ваша пара, неодноразово перевірять ваші любовні стосунки на міцність. Втім, ви обоє з честю витримаєте будь-які випробування, зробите з того, що відбувається, кілька важливих уроків, а реакцією на якісь певні події стане першокласний секс. І так, щось із того, що відбувається, відкриє вашому союзу новий шлях.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Вільні та шукаючі

Козерога, ви в червні можете зустріти того, хто спочатку здасться вам хоч і привабливим, але надзвичайно легковажним, а тому не заслуговує на увагу. Однак швидко з’ясується, що ця людина аж ніяк не та, ким її вважає більшість, і це зацікавить вас, змусить почати вивчати її. Простих стосунків не чекайте, проте через якийсь час у вас з ним все складеться, причому дуже благополучно.

Знайдені та окільцьовані

Якщо ж друга половинка у вас вже є, то ви якимось чином зміцните матеріальну базу відносин, виконайте давнє бажання партнера, чимось урізноманітнюєте секс та міжособистісне спілкування. Але при цьому не виключена боротьба за домінування, провокації з боку обранця/обраниці, прагнення змусити вас ревнувати і тим самим усвідомити його цінність для вашої персони. Будьте поблажливими до цих ігор – спроби протидії не принесуть нічого доброго.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Вільні та шукаючі

Водолії, ви в червні можете познайомитися з тим, хто дуже підходить вам за характером, темпераментом, способом життя. Швидше за все, на вас із цією людиною чекають чудові відкриття, можливо, навіть якісь спільні творчі, наукові чи ділові проекти, а амурні стосунки для кожного з вас стануть виходом на новий особистісний рівень і переходом на зовсім інший подійний план. Вам сподобається.

Знайдені та окільцьовані

Якщо ж друга половинка у вас вже є, то не виключені її претензії побутового або грошового характеру, однак, ви, ймовірно, знайдете, як перевести ситуацію в мирне русло, наприклад, переключіть увагу коханої людини на те, що повністю затьмарить утилітарні питання. До того ж вам належить почати у стосунках те, до чого ви давно готувалися, вже намагалися ініціювати, але рятували і прогаяли момент, – у червні вдалий час настане повторно.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Вільні та шукаючі

Риби, ви в червні можете якось не так оцінити особистість когось із оточуючих і зачаруватися тим, чого в цій людині близько немає. Втім, велика ймовірність, що ви так уперто й демонстративно шукатимете в ньому ці якості, що в результаті він у собі їх справді розвине. Роман дуже можливий, причому саме завдяки вам та вашій наполегливості. Але будьте готові до того, що і вам заради стосунків доведеться змінитись.

Знайдені та окільцьовані

Якщо ж у вас вже є друга половинка, то ви зможете використовувати для зміцнення спілки якусь дуже неоднозначну (і не факт, що достовірну) інформацію. Крім того, ви повернетеся до питання, рішення якого трохи раніше стратегічно відклали в довгу скриньку, привнесете щось вельми оригінальне в секс з партнером, підштовхнете його до якихось починань і, можливо, зверніть увагу на когось іншого.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі