Press "Enter" to skip to content

Магазин велосипедів Veliki – гарна можливість купити модель під себе

В останні роки тенденція до застосування велотранспорту значно виросла. З одного боку це пов’язано з модою на здорове та активне життя. З іншого ж з тим, що це допомагає не бути прив’язаним до міського транспорту. От тільки купити собі залізного двоколісного коня не завжди виходить без проблем. Дуже важливо знайти добрий магазин велосипедів, де не будуть нав’язувати техніку з того, що є, а дадуть купити ту модель, яка потрібна.

Але не все так погано, коли заходиш до інтернет-магазину veliki. На його сторінках такий асортимент, що продавцям просто не має сенсу когось на щось вмовляти. В каталозі можна обрати велосипед за такими критеріями:

  • вік;
  • зріст;
  • вага;
  • стать;
  • колір тощо.

І це тільки початок наданого вибору компанією Veliki. Якщо ж поглиблювати свої вимоги, то додатково можна звернути увагу на те, для якого типу їзди велосипед виготовлений. В каталозі є моделі для спокійної їзди та перегонів, для складної місцевості з ґрунтовими шляхами та для міського асфальту. 

Моделей дуже багато і щоб обрати під себе, навіть допомога консультанта не знадобиться. Тому що не потрібно буде шукати щось, чого не має. Достатньо обрати параметри в фільтрі сайту, щоб побачити велосипед, про який мріяли.

Відмінності асортименту магазина велосипедів

Компанія Veliki пропонує й вузько спеціалізовані моделі велосипедів. В магазині можна знайти, наприклад, модель fix bike. Така техніка відрізняється винятковою конструкцією. Завдяки їй, велосипед:

  • дуже легкий;
  • за секунди набирає швидкість;
  • немає гальм.

Вільний хід у цієї моделі зовсім відсутній. Тому навіть маленьке зусилля з боку велосипедиста приводить до того, що швидкість збільшується.

Така модель в інтернет-магазині не одна. Є ще безліч унікальних варіантів, які викликають інтерес у поціновувачів велоспорту чи просто прогулянок.

Ще одна цінна відмінність Veliki – це помірні ціни. Компанія працює з виробниками, тому має змогу не обтяжувати вартість зайвими відсотками. І це стосується не лише велосипедів.

В інтернет-магазині представлена величезна кількість товарів. Більшість з них мають напрямок велоспорту. Наприклад, шоломи, вело одяг, велозамки. Є навіть запчастини для самостійного ремонту свого велосипеда. І все за доступними цінами, порівняно з середніми на ринку України. 

Щоб купити щось в магазині велосипедів, можна зробити замовлення телефоном, або на сайті. В будь-якому разі менеджер організує швидку доставку Україною. Для тих, хто живе в Києві, Обухові чи Одесі, є можливість прийти до офлайн магазину компанії Veliki та поїхати звідти вже на своєму велосипеді.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі