Press "Enter" to skip to content

МРТ підшлункової залози у клініці «Родина»: з турботою про вас

Підшлункова залоза – це унікальний орган, який відноситься одночасно до двох систем в організмі людини. Крім того, ця залоза продукує ферменти та виробляє гормон – інсулін. Досить часто проблеми в роботі підшлункової залози можна сплутати з симптомами інших захворювань. Своєчасна діагностика хвороб внутрішніх органів є запорукою адекватного та ефективного лікування. Скерування на МРТ підшлункової залози може зробити лікар-ендокринолог або гастроентеролог, запідозривши наявність тієї чи іншої патології.

У медичному центрі «Родина» лікарі-діагности використовують інноваційні методики проведення МРТ черевної порожнини на сучасному обладнанні, яке забезпечує:

  • Безпечність проведення процедури МРТ підшлункової залози та інших органів.
  • Відсутність рентгенологічного навантаження на пацієнта.
  • Можливість багаторазового проведення МРТ (для дослідження динаміки лікування).
  • Ідеальна візуалізація та висока роздільна здатність.
  • Мінімальний рівень шуму та максимально комфортні умови для пацієнта.
  • Точне налаштування для кожного клієнта.

Приватна клініка обладнана сучасною медичною апаратурою, тут можна пройти комплексну діагностику організму. Фахівці медичного центру «Родина» кваліфіковано проконсультують і допоможуть у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з лікуванням і профілактикою захворювань.

МРТ підшлункової залози: коли треба звернутися до лікаря?

Магнітно-резонансна діагностика дозволяє послідовно вивчити структуру підшлункової залози та виявити патологічні осередки навіть мінімальних розмірів. Серед показань до проведення процедури можна виокремити наступні: підозра на метастази, постійний біль в області залози, стан після оперативного втручання, дегенеративні зміни та багато іншого.

МРТ черевної порожнини дає можливість ретельно дослідити стан:

  • Травної системи.
  • Репродуктивних органів.
  • Сечовидільної системи.

В центрі працюють досвідчені лікарі, які постійно підвищують свою кваліфікацію. Тому під час розшифрування знімків зможуть виявити найменші відхилення від норми. Знімки МРТ дають лікарям можливість точно визначити контур, форму та розмір внутрішніх органів черевної порожнини, оцінити структуру тканин.

Мережа медичних центрів – Родина

Досить часто наявність спеціалізованого медичного обладнання рятує людині життя, адже вчасне виявлення тієї чи іншої патології – має велике знання. Родина – приватна клініка у Львові з ретельно підібраним медичним персоналом.

Медичні центри розташовані в різних районах Львова та надають широкий спектр послуг в області діагностики та лікування різноманітних хвороб і патологічних станів. Відсутність зайвих процедур та висока інформативність діагностики робить клініку однією з найбільш популярних в регіоні.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі