Press "Enter" to skip to content

На які параметри звернути увагу під час вибору пилососу

Перед покупкою пилососу визначте оптимальні характеристики виробу. Інакше можна розгубитися серед величезного асортименту. В інтернет-магазині Eldorado.ua представлено сотні моделей: https://eldorado.ua/uk/bagless/c1039038/.

Якщо вибирати за ціною, то найдешевшими будуть вироби маловідомих брендів, класичні пилососи з мішком або ручні очищувачі малої потужності (для вікон, автомобілів тощо). До середньої категорії належать пилососи з аквафільтром, циклонні та вертикальні. Найдорожчими традиційно залишаються моделі для вологого прибирання. Не відстають від них роботи-пилососи. На сторінціhttps://eldorado.ua/uk/bagless/c1039038/16490=84209/ можна подивитись приблизний діапазон цін.

Потужність споживання та всмоктування

Чим потужніше пилосос, тим вище якість прибирання. Але також важливо співвідношення потужності споживання та всмоктування. Перша має бути меншою, ніж друга,. Особливо, якщо в оселі є килими з високим ворсом.

Потужність зменшується за ступенем заповнення пилозбірника. Тому вибирайте моделі з можливістю регулювання цього показника. Ця опція також стане в пригоді, коли потрібно прибирати різні типи поверхонь. Потужний потік повітря може засмоктати тонкий килимок або штору.

Зручність експлуатації та догляду

Від габаритів та ваги пилососу залежить легкість прибирання. Найбільшу вагу та розміри мають мийні пилососи. Вони можуть важити до 10 кг. Найлегші — ручні моделі. З ними впорається навіть дитина або літня людина.

Дізнайтеся маневреність моделі. Якщо колеса обертаються легко, навіть велика вага не завадить використанню пристрою. У дротових моделях важлива довжина кабелю. Його повинно вистачати, щоб дотягнутися до всіх кутків кімнати.

PR1MIvzCrt3yUDu6ESTOW9TfyYgBAeOcuz_-gKM5OpcxOgyd9y929B5tkkDdlreZr8QbFoYFlvMSCco10DKzwzRPvrHpQI7YDfutzuKgZ-sb1bqrl1nU4v-sYAlpMw2dLGzml1Fb38Sf83a3P8R_sDc

Важливо правильно доглядати за пилососом. Робити це потрібно регулярно після прибирання, щоб виріб слугував довго. Зважайте на таке:

  • чи просто діставати та чистити пилозбірник (мішок або контейнер);
  • як часто потрібно міняти фільтри і скільки це коштує;
  • скільки місця потрібно для зберігання пристрою.

Комплектація пилососу

Комплектація впливає на вартість. Тому краще брати пилосос із тими комплектуючими, які дійсно потрібні, щоб не переплачувати. Наприклад, із насадкою для збирання шерсті, якщо в домі є тварини. Завжди стане в пригоді насадка для чищення комп’ютера та іншої техніки. За необхідності додаткові щітки можна докупити.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі