Press "Enter" to skip to content

Найперспективніші вакансії в Кіровоградщині після війни

Війна, яку розв’язала росія в Україні, змінить багато на Кіровоградщині: по-перше, зміняться пріоритети ринку праці. Професії, які були популярними у минулому, можуть втратити свою актуальність, а ті, які менш затребувані, стануть цінними. Пропонуємо до вашої уваги список найперспективніших вакансій у Кіровоградщині після війни.

Чому змінюється ринок праці

Чимало українців втратили роботу під час війни. Декому фізично ніде працювати, послуги інших вже не актуальні, а багато хто просто втік з-під обстрілів, залишивши робоче місце. У будь-якому разі лише на Кіровоградщині кількість найманих працівників та підприємців, які фактично стали безробітними, вимірюється десятками тисяч, а в Україні мільйонами.

Очевидно, частина тимчасово безробітних знайдуть нову роботу за кордоном або в західних областях України. Деякі підприємства адаптуються до нових умов і таким чином забезпечують зайнятість працівників. Але більшість фактично безробітних без перекваліфікації не зможуть залишитися на тому самому рівні соціального статусу та рівні доходів.

Український та світовий ринок праці вже не буде таким, як раніше. Якщо раніше ми безпосередньо залежали від зовнішньої кон’юнктури, то сьогодні війна в Україні змінює попередні парадигми та принципи, за якими функціонувала як економіка, так і ринок праці.

Топ популярних професій після війни

  • Професійні військові — люди, без яких неможливо безпечно будувати державу, що процвітає. Нині зміни у військовій техніці означають, що роль професійних військових зростає. Впровадження в 21 столітті індивідуального зв’язку кожного солдата та підключення його до комп’ютерної мережі, завдяки якій він може отримувати інформацію в режимі реального часу, призвело до надзвичайного якісного стрибка в піхотних командах. Солдати можуть не тільки спілкуватися зі своїми товаришами по службі або бачити те, що бачать, але й отримувати інформацію від супутникової розвідки або дронів, нарешті — самі керувати вогневою підтримкою та артилерією. Але для того, щоб бути ефективним, вимагає тривалого навчання.

Найперспективніші вакансії в Кіровоградщині після війни

  • Психологи, зокрема військові. Останнім часом послуги психологів стали дуже популярними. Проте для цілої країни лікування травм, які завдала війна, потребує у кілька разів більшої кількості фахівців. Навіть сьогодні знайти роботу в Кіровоградщині психологу не важко.

Найперспективніші вакансії в Кіровоградщині після війни

  • Медицина – війна з коронавірусом підняли статус медичних працівників на новий рівень. Лікування та реабілітація тих, хто вижив, нові виклики (нова пандемія, можливо, нова війна) будуть підтримувати попит на медичних працівників. Підвищення попиту призведе до зростання зарплат, інвестицій у медичну інфраструктуру, навчання та науку. Бути медичним працівником вже зараз не менш престижно, ніж слугувати в армії.
  • Спеціалісти будівельної галузі. Війна обов’язково закінчиться і доведеться розпочинати відновлення країни. Вже сьогодні в будівельній галузі для багатьох є можливість працевлаштуватися, а для молоді вибрати правильний напрямок освіти, що відповідає попиту на ринку праці, тим більше, що заробітна плата у будівництві промисловість зростає.

Найперспективніші вакансії в Кіровоградщині після війни

Це лише невеликий список перспективних професій на Кіровоградщині після війни. Зміни будуть відчутними для всіх сфер. Кожен відчує їх у собі. Будь-яка криза – це період можливостей. Очевидно, що можливостей під час війни замало, саме тому це найкращий час для інвестицій у власні знання, навички.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі