Press "Enter" to skip to content

Найцікавіші факти про секс, які ви не знали

Статеві відносини дані людству не тільки для розмноження. Секс-одна з форм прояву любові у відносинах. І хоча ми довго і наполегливо вірили в твердження, що в СРСР сексу Немає, Ця тема завжди цікавила і хвилювала гомо сапієнс. І давайте визнаємо, що навіть зараз, в епоху науково-технічного прогресу, деякі факти про секс викликають у нас здивування. Отже, пропонуємо 10 фактів про секс, про які, цілком можливо, ви до цього не знали…

Скільки триває оргазм?

За загальноприйнятим твердженням, жіночий оргазм триває довше чоловічого. Однак німецький вчений-сексопатолог Рольф Даген, дослідивши цю тему, прийшов до інших висновків. Виявляється, жіночий оргазм триває 1,7 секунди, а чоловічий — 12,4 секунди. Втім, з цим можна посперечатися, оскільки інші сексологи, спираючись на жіночі «показання» і проводячи медичні дослідження, стверджують, що жіночий оргазм часом набагато триваліше чоловічого і може тривати до 20 секунд.

Цікаво, що оргазм має знеболюючу дію і може вилікувати навіть сильну мігрень.

Секс не тільки для зачаття

Дивно, але крім людей в статеві стосунки заради задоволення вступають ще й Дельфіни. Не випадково їх вважають найбільш високоінтелектуальними тваринами на планеті. Сексуальне збудження-це справжній гормональний вибух, який провокує вироблення різноманітних гормонів, включаючи серотонін. А почуття прихильності між людьми підсилює ці емоції.

Цікаво, що дельфіни-самці вельми романтично доглядають за самками, підносячи їм в якості подарунка водні рослини, палиці і шматочки глини. Це відкриття зробили бразильські вчені, спостерігаючи за дельфінами в їх природному середовищі існування. І одним з найнеймовірніших фактів про статевий акт став висновок після спостереження за сексуальним життям пінгвінів. Виявляється, самки пінгвінів можуть вступати в сексуальні відносини з самцями не своєї пари, щоб отримати допомогу в облаштуванні гнізда.

Сперма проти депресії і клімаксу

Один з найцікавіших фактів про секс полягає в тому, що насіннєва рідина багата вітамінами групи В, кальцієм, фтором, калієм, цинком, магнієм, колагеном, виноградною і гіалуроновою кислотою, а також амінокислотами, стимулюючими оновлення клітин.

При оральному контакті сперма впливає як потужне заспокійливе, знижуючи дратівливість, нормалізує сон і знімаючи важкі прояви депресії. Насіннєва рідина корисна і для шлунка — вона знижує його кислотність, а також полегшує стан при гастриті і виразці. При вагінальному контакті сперма впливає на роботу гормональної системи і підвищує рівень естрогенів, що відсуває настання менопаузи і продовжує молодість.

Найбільш сексуально активні і найбільш незадоволені країни

Найцікавіші факти про секс, які ви не знали

“Найчастіше займаються сексом жителі Греції – 138 разів на рік, — розповідає лікар-сексолог Михайло Толстой співробітник Міжнародного інституту психосоматичного здоров’я. – Але за статистикою, найсексуальнішими вважаються громадяни Швейцарії, Іспанії, Бразилії та Італії. Напевно, тому вони виглядають такими щасливими.

А ось найсексуальніші ледачі-японці, оскільки вони вступають в подружній зв’язок близько 45 разів на рік. Що ж, їх можна зрозуміти, адже в Японії майже всі чоловіки — трудоголіки, і після важкого робочого дня їм хочеться відпочити, а не напружуватися”.

Асексуальність – це норма

На думку канадського лікаря-дослідника Ентоні Богарта, близько 60 мільйонів людей у світі асексуальні і це є формою сексуальної орієнтації. Однак не варто плутати асексуальність з фригідністю або целібатом. Асексуали можуть вступати в статевий зв’язок і навіть відчувають оргазм, створюють сім’ї і заводять дітей. Просто у них від природи немає лібідо і вони не відчувають себе в чомусь ущемленими. При цьому асексуали можуть займатися мастурбацією або ж уникати її — існує безліч різних проявів цього стану. Найголовніше, що асексуальність не хвороба і її не потрібно лікувати. Ми всі дуже різні і повинні бути терпимими один до одного.

Сперматозоїди і яйцеклітини

Середньостатистичний чоловік за все своє життя виділяє під час статевого акту 17 літрів сперми. При цьому виробляється близько 500 мільярдів сперматозоїдів. Цікаво, що якщо насіннєва рідина постійно синтезується в організмі чоловіка, то жінки народжуються з певною кількістю яйцеклітин, чисельність яких з кожним роком зменшується. До моменту початку місячних в жіночих яєчниках міститься 300 тисяч яйцеклітин, а до 35 років їх залишається приблизно 25 тисяч. Однак настання менопаузи пов’язано не з цим, а з припиненням гормональної підтримки організму. Після того як перестає вироблятися естроген, кількість яйцеклітин зменшується з катастрофічною швидкістю.

Чи можна виміряти лібідо

“Ізраїльські вчені винайшли лібідомер-прилад, за допомогою якого можна виміряти рівень сексуального потягу, — розповідає нейролог і науковий співробітник НДІ сексології Олександр Борисенко. – Прилад діє так: до голови випробуваного підключаються дроти, а на моніторі з’являються звивисті синусоїди різних кольорів. Інший монітор демонструє відеоролики на різноманітні теми, включаючи сексуальні. На світ божий витягується все, що приховано у вас в глибинах підсвідомості. І навіть якщо у вас є сексуальні проблеми, їх причина прихована, як і годиться, в голові!”

А чи існує точка G?

Найцікавіші факти про секс, які ви не знали

У 50-ті роки минулого століття німецький гінеколог Ернст Грефенберг оголосив, що виявив точку G — десь на передній стінці піхви на глибині 2,5-7,6 см за уретрою і лобковою кісткою. На його думку, стимуляція цієї точки викликає карколомні оргазми зі справжніми “польотами в космос”. Однак сучасні вчені розбили його теорію в пух і прах, адже якби існувала точка G, оргазму вдавалося б досягти всім жінкам в лічені секунди. Насправді вчені прийшли до інших вражаючих фактів. Жіноче піхву майже позбавлене нервових закінчень, інакше під час пологів жінки померли б від больового шоку. На цьому, до речі, засноване і твердження про те, що вагінальний оргазм — міф. Сучасні вчені більше схильні вважати, що вагінальне задоволення є наслідком посиленої стимуляції гілок клітора з боку піхви.

І знову про клітор

Вчені підрахували, що на жіночому кліторі знаходиться близько 8 тисяч нервових закінчень, тоді як на чоловічому статевому члені — близько 4 тисяч. Вчені довгий час досліджували роль клітора в еволюції людства, але не прийшли ні до яких висновків. Їм довелося погодитися з фактом, що клітор створений тільки для жіночого задоволення.

Виявляється, невеликий горбок у верхній частині статевих губ-лише видима частина клітора. Внутрішня частина являє собою два печеристих тіла, які при порушенні наливаються кров’ю і охоплюють піхву з усіх боків. Це і дає приємні відчуття під час статевого акту.

Ласки грудей і оргазм

Деякі жінки здатні випробувати сексуальне задоволення під час ласк грудей. Вчені проводили численні дослідження і з’ясували, що при стимуляції сосків в головному мозку активізуються ті ж самі ділянки, як під час звичайного статевого акту. При цьому в стані збудження груди збільшується на 25 %, що робить її більш чутливою і підсилює задоволення. Також було виявлено, що соски по енергетичних каналах пов’язані з клітором, так що чоловікам потрібно більше уваги приділяти цій частині жіночого тіла.

Якщо ви щось не знали про секс, то тепер ваш кругозір значно розширився. Нехай сексуальні відносини приносять тільки радість і приємні емоції!

Це цікаво

Якщо вірити чуткам, одна американська жінка в 60-х роках минулого століття в результаті самозадоволення відчувала оргазм протягом 43 секунд. Для порівняння – за цей час автомобіль може проїхати цілий кілометр!

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі