Press "Enter" to skip to content

Навіщо потрібен віртуальний номер?

Багато телефонних компаній пропонують послугу придбання віртуального номера. Це такий же багатоканальний номер, який від звичайного відрізняється тільки тим, що не вимагає прив’язки до конкретного телефонного апарату. Головним достоїнством послуги є те, що номер завжди буде з вами при переїзді.

Сьогодні купити номер віртуальний можна практично у будь-якого провайдера. Всі великі оператори підтримують цю опцію. Розглянемо, як такий номер працює і в чому його основні переваги.

Як це влаштовано

Принцип роботи полягає в тому, що спочатку дзвінок надходить провайдеру, а вже від нього переадресовується за заданим сценарієм, який налаштовується в особистому кабінеті. Як правило, дзвінок отримує перший звільнився менеджер. Всі операції проводяться в автоматичному режимі на віртуальній станції. Такі номери, а також SIP-акаунти можна заводити в необмеженій кількості.

Переваги віртуального номера

Крім мобільності, віртуальні номери мають ряд інших переваг:

  • Об’єднання всіх наявних у компанії номерів в один і розподіл навантаження між працівниками.
  • Безкоштовна зв’язок між співробітниками організації.
  • Є можливість установки голосового меню, записаного привітання, запис дзвінків і ведення їх статистики.

Доступний широкий спектр послуг, який значно підвищує функціонал номера і розширює список достоїнств. Наприклад, послуга “чорний список”, замовлення клієнтом зворотного дзвінка від компанії, розподіл викликів в залежності з встановленим графіком роботи, голосова пошта і багато іншого.

Чи вигідно використовувати віртуальний номер

Крім вищеописаних переваг, онлайн-Телефонія виділяється своєю вигодою. Низька вартість послуг дозволяє скоротити витрати на стільниковий зв’язок до 80%. У разі використання віртуального номера не потрібна закупівля додаткового обладнання та SIM-карт.

Яким ще функціоналом володіє віртуальний номер телефону:

  • СМС. Можна приймати і відправляти інформацію на інші номери, електронну пошту, факс або сайт. Робиться це через особистий кабінет.
  • Використання toll-free номера 0-800 (8-800) дозволить зробити дзвінки безкоштовними для клієнтів компанії.
  • Багатоканальний номер телефону дає можливість приймати кілька дзвінків одноразово.

Як вибрати провайдера

Послуга віртуального номера надається операторами мобільного зв’язку, інтернет-провайдерами, операторами IP-телефонії. Для того щоб зробити правильний вибір, недостатньо знати принцип роботи номера. Слід звертати увагу на наступні критерії:

  • Робота буде йти безпосередньо або через посередників. Від цього залежить якість зв’язку.
  • Наявність у оператора запасних номерів стане в нагоді в разі порушення роботи основного телефону.
  • Потрібно уточнити, чи використовувався номер раніше іншими компаніями.

Використання віртуальної телефонії має ряд позитивних якостей і помітно полегшує роботу компанії. Широкий функціонал дозволяє виконувати велику кількість операцій, а вигідні умови скорочують термін окупності.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі