Press "Enter" to skip to content

Навіщо потрібний теплий монтаж пластикових вікон

На етапі планування скління лоджії, тераси, панорамного скління вітальні чи встановлення вікна у дитячій варто додати до технічного завдання компанії по встановленню МПВ теплий монтаж вікон ціна послуги окупається в перший рік експлуатації. В приміщенні не буде протягів, втрати тепла, конденсату, зледеніння, плісняви, деформації укосів.

Що означає звичайний монтаж пластикових вікон?

Звичайний монтаж застосовується при встановленні внутрішніх перегородок, балконних блоків, приміщень з постійним провітрюванням, сезонних конструкцій, літніх веранд. Звичайна установка склопакета передбачає кріплення рами за допомогою кріплення та підставного профілю. Стики та порожнечі герметизуються монтажною піною. Згодом піна втрачає свої герметичні властивості, у місці стику рами та укосу відчувається протяг.

Чим відрізняється теплий монтаж металопластикових вікон та дверей?

У теплому монтажі піна — не єдиний інструмент герметизації стиків. Майстри використовують еластичні герметики нового покоління, мембранні стрічки. Рама встановлюється на спеціальний профіль, який розподіляє навантаження й одночасно блокує проникнення повітря і звуків. Укоси утеплені пінополістиролом, який перевищує за своїми теплоізоляційними властивостями більшість будівельних матеріалів.

Теплий монтаж металопластикових вікон

Переваги теплого монтажу:

  • пароізоляція, гідроізоляція перешкоджають проникненню вологи та холодних потоків повітря;
  • паропроникні мембранні стрічки забезпечують відведення надлишків вологи назовні;
  • захисний монтажний шов перешкоджає розвитку колоній бактерій та грибків у місцях з’єднання рами та стіни;
  • надійна герметизація знижує рівень проникнення ззовні пилу, вихлопних газів, шуму.

Таке рішення потрібно для квартир, пентхаусів, заміських будинків, готелів, лікарень, офісів. У блозі відомого українського виробника Viknar’off докладно описані всі етапи монтажу вікон та дверей — стандартного, теплого, у чверть стіни, виносного. Ілюстрації у доступній формі демонструють усі елементи системи додаткового енергозахисту будинку. Дізнайтеся, чим відрізняється монтаж вхідних та внутрішніх дверей, як створюється додатковий бар’єр від холоду у балконних дверях та що таке «теплий поріг».

Встановлення склопакетів — це інвестиція на кілька десятиліть. З теплим монтажем немає містків холоду, вам не страшний теплоаудит, витрати на опалення мінімальні.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі