Press "Enter" to skip to content

Онлайн-курси для дорослих англійської розмовної мови 

Вивчення іноземних мов не всім дається легко. І як показує життя, зі школи люди виходять з дуже низьким рівнем знання англійської. Але життя змушує поглиблювати її. Це допомагає швидко знайти роботу, зростати в кар’єрі та заробітній платні.

Стати впевненим у своїх силах, та здобувати перемоги по життю допоможуть онлайн-курси розмовної англійської мови. В Україні багато хто викладає її. Але не всі школи пропонують комплекс, який буде зручним для учня.

В школі EnglisHouse пропонують курси для вивчення англійської за різними напрямками. І коли мова йде про дорослих учнів, програма складається так, щоб бути максимально комфортною за багатьма показниками:

  • формат – онлайн;
  • час – за домовленістю з вчителем;
  • кількість людей в групі – до 4-х осіб, або індивідуальні заняття.

Якщо є бажання, то можна навчатися й офлайн. Цей формат доступний в Дніпрі. На сайті позначені шість адрес, за якими збираються групи.

В школі розуміють, що доросла людина напевно працює. Саме тому немає суворих правил, що до часу занять. Він встановлюється таким чином, щоб учень встигав приїхати додому, та спокійно поглиблювати англійську мову.

Багато хто не готовий опрацьовувати інформацію, коли вона дається на всю групу. Саме тому існують індивідуальні заняття. До того ж є окрема програма навчання розмовної англійської для дорослих з носієм мови.

Які програми вивчення англійської мови існують для дорослих

У кожної людини свої потреби в вивченні іноземних мов. На сайті https://englishouse.ua/ школа пропонує величезну кількість програм, і кожен охочий вчитися може знайти в переліку, потрібний саме для себе напрямок.

Головне ж те, що й вчителі підібрані таким чином, щоб відповідати потребам учнів. Тому можна отримати повні знання за такими напрямками:

  • вступ до вишів за кордоном;
  • підготовка до ЗНО;
  • тестування та навчання для проходження IELTS.

Це лише коротенький перелік затребуваних потреб дорослих учнів. Але програм набагато більше і з ними можна ознайомитися на сайті.

Щоб потрапити до школи EnglisHouse, потрібно тільки подати заявку чи зв’язатися за телефонами. Консультант допоможе обрати напрямок, який повністю відповідає потребам дорослого учня. Саме в цей період буде також визначено, потрібні індивідуальні заняття чи підійдуть групові, викладач буде з України, чи Англії.

Для поглиблення англійської мови, є розмовні клуби. Спілкування відбувається тільки англійською, до того ж на різні тематики. Тому учасникам дуже легко зануритися розмову та поповнювати словниковий запас.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі