Press "Enter" to skip to content

Оренда квартир в Одесі: від чого залежить ціна?

Одеса прекрасна в будь-яку пору року, але має у дечому різний «характер». Це стосується і ринку нерухомості. Є різниця: винаймати житло подобово влітку або на довгий строк не в курортний сезон. У другому випадку варто уважно обирати район для проживання, особливо якщо є потреба зекономити на оренді. Можна зберегти гроші на сплати хазяїну, але витратити на транспорт, ремонт і т. ін. Тому оренда квартир Одеса вимагає розібратися у деяких факторах.

Фактори, що впливають на формування ціни

Є основні характеристики, що впливають на те, скільки рієлтор або хазяїн запросить за оренду житла. Варто в них розбиратися, аби шукати квартиру за відповідними критеріями або знати, як можна трохи скинути в ціні.

Основні характеристики

Найбільше на ціну оренди квартири в Одесі впливають:

  • Сезон. Влітку вигідно здавати квартиру подобово, особливо якщо вона знаходиться в центрі або біля моря. Ціна на довгострокову оренду значно зростає.
  • Район. Так, можна знайти навіть дуже прийнятні за ціною квартири, але у віддалених районах, куди не дістатися маршруткою та де мало магазинів. 
  • Наявний ремонт. Його якість і свіжість значно впливають на вартість житла, навіть іноді занадто задираючи цінник. Можна винайняти житло і неспішно зробити косметичний ремонт під себе, що буде значно дешевше.
  • Наявність техніки, меблів та інших предметів інтер’єру. Це теж вагома частина вартості житла. Але якщо ви не плануєте багато часу проводити вдома, то і не варто сплачувати за дизайнерські штучки та дороге приладдя.

Тому варто шукати прості квартири в тихих, але безпечних районах, з мінімумом техніки. Вони будуть найдешевші, а проживання в них — комфортним.

Неприємні сюрпризи

Деякі з них можуть проявитися вже тільки після заселення. Наприклад, погані вікна, що продуваються, або дуже гучні сусіди. Тому не соромтеся кілька разів приходити на перегляд, розмовляти з бабусями біля під’їзду, розпитувати та з’ясовувати подробиці.  

Важливість договору

Не можна обговорювати та закріплювати домовленості з оренди квартири тільки на словах. Обов’язково має бути підписаний договір із зазначенням суми сплати, переліком меблів і техніки, зобов’язаннями сторін. Це допоможе уникнути проблем у майбутньому і жити у квартирі без зайвого клопоту.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі