Лише 2020 року влада дозволила легалізувати гральний бізнес в Україні, проте цього часу не було достатньо для того, щоб повністю реформувати роботу всієї системи. Після початку війни Pin Up стала однією з небагатьох компаній, яка не тільки змогла зберегти свою діяльність, а й почала допомагати державі. Вона заплатила практично половину суми податків, що потрапили до бюджету 2022 року з легальних наявних фірм, які надають користувачам азартні послуги, про це детально пишуть в новинах https://censor.net/ua/news/3406191/stalo_vidomo_yaka_kompaniya_zaplatyla_polovynu_vsih_podatkiv_z_gralnogo_biznesu_za_2022_rik. Однак це не єдина заслуга, адже є PIN-UP Foundation. Разом зі своєю основною роботою вони змогли налагодити ефективний механізм надання безоплатної підтримки для людей, які постраждали від бойових дій.
Чому компанія PIN-UP вирішила створити благодійну організацію
Від початку військових дій гральний бізнес України почав активно підтримувати країну у фінансовому та гуманітарному планах. На певному етапі у команди Пін Ап стало настільки багато роботи, що банки зажадали подачі звітів з метою з’ясування нецільового використання активів. Паралельно виникали й інші труднощі, як-от організація передання продуктових наборів нужденним. Зрештою компанія прийняла рішення створити окрему організацію, яка займалася б виключно благодійними питаннями. З моменту її заснування вдалося допомогти тисячам переселенців і багатьом лікарням, зокрема клініці Охматдит у Києві.
Власниця казино Марина Ільїна Pin-Up розповіла про особливості роботи фонду
Сьогодні фонд працює для того, щоб допомагати українцям, які цього потребують. Творці цього проєкту також повністю зацікавлені в післявоєнному відновленні країни. Уже зараз вони готуються до того великого обсягу роботи, який потрібно буде виконати після закінчення бойових дій. Для здійснення всіх цих цілей було створено такі програми:
- покоління «У» — допомога дітям. Купівля обладнання для освітніх установ, організація евакуаційних і реабілітаційних рейсів до Європи;
- пульс нації — ліки. Закупівля медичного обладнання, підвищення якості обслуговування в поліклініках і лікарнях;
- рука допомоги — соціальний проєкт. Волонтерська допомога інвалідам, пенсіонерам і багатодітним сім’ям. Закупівля та розподіл гуманітарної допомоги (продукти, медикаменти, засоби гігієни та інше);
- нова країна — відновлення батьківщини. Підтримка сфери цивільного захисту, ліквідація наслідків надзвичайних подій;
- спорт-УП — спортивний проєкт. Створення різних секцій, організація змагань та взаємодія з державними органами для розвитку спорту.
Кожен із цих напрямів має свого куратора, який не тільки контролює виконання плану, а й публікує звіти про проведену роботу. Варто зазначити, що абсолютно кожна людина може підтримати компанію своїм донатом. Зробити це можна на офіційній сторінці фонду.