Press "Enter" to skip to content

Особливості тепловізорів від компанії Dahua

Багато ситуації вимагають можливість контролювати все, що відбувається вночі, крізь сніг, дощ та туман. Класичний прилад нічного бачення не може впоратися з таким завданням. Куди раціональнішим рішенням будуть тепловізори Dahua.

Китайський виробник подбав про те, щоб у його продукції були виключно інноваційні рішення та якісні матеріали, що забезпечує високу якість та довговічність. Основний принцип залишається незмінним – визначення об’єкта здійснюється через зміну температур, завдяки чому вдається досягати високої ефективності.

У чому особливості тепловізорів від компанії Dahua?

Виробник вирішив не відходити від своїх традицій, як і раніше, створює проект виключно із застосуванням якісних матеріалів та із застосуванням інноваційних рішень. Завдяки продуманій ергономічній конструкції працювати з тепловізором буде максимально просто та зручно, а невелика вага та розміри роблять його зручним при транспортуванні.

Використовуються виключно матеріали преміальної якості – це сприяє тому, що пристрій здатний витримувати різні удари, вологу та пил. Для тривалої автономної роботи пристрою, виробник оснащується кожну модель тепловізора об’ємною літій-іонною акумуляторною батареєю, яка може працювати більше 8 років.

Є можливість заряджання за допомогою зовнішнього акумулятора. Варіативність колірного режиму дозволяє кожному вибрати відповідне рішення під конкретні цілі – всього 4 варіанти. Далекомір дозволить вам визначати орієнтовну відстань до об’єкта за його розмірами. Завдяки наявності такої інформації, спостереження буде ефективнішим.

64105134e34fb.png

Для підключення до пристроїв та трансляції в режимі реального часу передбачено Wi-Fi. Разом з цим, ви зможете віддалено проводити налаштування та переглядати історію відео/фото. Можна встановлювати картку пам’яті, щоб локально зберігати всю необхідну інформацію.

Представлені в різних серіях, завдяки чому кожен користувач, незалежно від фінансових можливостей, зможе вибрати потрібне рішення індивідуально для себе. Серед основних переваг тепловізорів від компанії Dahua можна відзначити:

  • висока якість матеріалів;
  • інноваційні рішення;
  • простота використання;
  • налаштування фокусу;
  • дисплей високої роздільної здатності;
  • високий рівень захисту;
  • невелика вага та компактність;
  • функціональні пристрої;
  • простота обслуговування.

І це лише мала частина переваг, на які ви можете розраховувати, обираючи тепловізори від Dahua.

Висновок

Очевидно, що тепловізор Dahua – це чудовий вибір для будь-яких завдань. Разом з цим, виробник подбав про доступність обладнання, яке пропонує своїм клієнтам. Широка лінійка продукції дозволяє кожному вибрати відповідне рішення індивідуально для себе.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі