Press "Enter" to skip to content

Патріотичні нашивки на одяг від Символіки

Купити нашивки на військовий одяг можна в онлайн магазині. Нашивки з патріотичними написами – це ваша зброя, адже вони піднімають настрій та бойовий дух. На військовій формі є спеціальна велкро панель. І це не випадково, адже носіння нашивок передбачено Наказом Міноборони. Ці знаки розрізнення дозволяють визначити статус та звання військового. Шеврони мають кожна бригада, вони позначають рід військ, підрозділ. Існують й загальновійськові аксесуари. Патріотичні написи піднімають бойовий дух та показують як ваше гаряче серце горить любов’ю до Батьківщини. Ви можете обрати бойовий тризуб на червоно-чорному тлі, прапор України або ж позначення рідного регіону.

Нашивки від Символіки – зносостійкі й надійні. Аксесуари виготовляють на власному виробництві, використовуючи міцні тканини для основи. Вони виготовлені з допомогою машинної вишивки. Цей спосіб нанесення вишивки є дуже надійним: написи та зображення чіткі, крім того, вони не стираються та не відклеюються, як буває з нанесеними з допомого клею. Написи читабельні, а забарвлення нашивки не вигорає на сонці.

Обрати аксесуари ви зможете за посиланням https://symvolika.com.ua/embroidery/. Виробничі потужності дозволяють приймати індивідуальні замовлення на будь-яку кількість аксесуарів. Ви отримаєте свої нашивки з прапором, бойовим тризубом УПА, в обумовлений термін з точністю до одиниці. Тому можете замовляти шеврони для себе та приятелів, що проходять службу разом з вами.

Етапи створення патріотичних нашивок на замовлення

Символіка виготовляє нашивки на замовлення за наявними ескізами, проте, якщо у вас є ідея, яку ви хочете втілити, також можете звернутися до менеджера магазину. Оформити замовлення можливо на сайті, додавши свої коментарі у відповідній графі, а також обрати патріотичні нашивки серед тих, що представлені у нас на сайті, або надіслати свої побажання, а ми вже передаємо їх дизайнеру. Не обов’язково мати графічний файл, можна надати ілюстрацію на папері, а за вашими побажаннями створять оригінальний шеврон.

Нашивки створюються в декілька етапів. Перший – це відмальовування ескізу. Над цим працює дизайнер. Якщо це готовий шаблон, тоді цей етап опускається. Наступний – відтворення шаблону з графічного документу на виробництві. Тут графічний файл заносять в операційну систему вишивальної машини, що переносить його на тканинну основу. Після цього кожен виріб вирізають та йому надають форму. Після цього краї обробляють. Так, вони не тріпаються та зберігають охайний вигляд.

В Символіці всі аксесуври виконані якісно. Адже патріотичні нашивки доповнюють однострій щодня, тому важливо, щоб вони мали гарний вигляд. Вишивка повністю заповнює основу, що додає естетичності та разом з тим зносостійкості цьому аксесуару.

Так, на виробництві обирають якісні матеріали, нитки для вишивки, а в якості кріплення вам можуть запропонувати липучку або текстильну застібку, що дозволяє швидко змінювати шеврон. В разі забруднення, нашивки добре відчищаються. Ви зможете повернути первинний вигляд за лічені хвилини, використовуючи підручні мийні засоби.

Ви будете задоволені асортиментом патріотичних нашивок та якістю виконання від магазину Символіка. Переходьте та замовляйте шеврони з патріотичним змістом, аби носити їх на щодень.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі