Press "Enter" to skip to content

«Підручні» способи створити для себе англомовне середовище

Якщо на певний час поїхати в англомовну країну, то можна вивчити мову набагато швидше. Головний секрет — у сприятливому середовищі. Англійська мова лунає звідусіль: вулиця, магазини, телебачення, преса. Проте навіть удома можливо суттєво поповнити свій словниковий запас і запам’ятати більше часто вживаних висловів. Щоб отримати подібний ефект, можна за допомогою «підручних» способів створити відповідне середовище.

Створення англомовного середовища

Створення англомовного середовища

Щоб швидше вивчити англійську мову, можна самотужки зробити кілька важливих речей.

Девайси

Установіть у налаштуваннях мобільного телефона, ноутбука та інших гаджетів англійську мову як основну. Зробіть це також у всіх месенджерах та соціальних мережах. Це чудовий спосіб завжди мати перед очима англійські слова та тренувати пам’ять.

Позначки на меблях

Наклейте наліпки з англійськими назвами на електроприлади й меблі в домі. Уже через кілька тижнів ви запам’ятаєте всі слова автоматично.

Англійська література

Читайте книжки англійською мовою. Вибирайте такі, які відповідають вашому рівню володіння іноземною. Пройти тест на визначення рівня англійської мови можна на сайті cambridge.ua. Ось кілька книг світових класиків, які підійдуть для читання початківцям:

  • «The Cat in the Hat» by Dr. Seuss;
  • «Green Eggs and Ham» by Dr. Seuss;
  • «Charlotte’s Web» by E.B. White.

Ті, у кого середній рівень англійської мови, можуть вибрати:

  • «To Kill a Mockingbird» by Harper Lee;
  • «The Catcher in the Rye» by J.D. Salinger;
  • «Lord of the Flies» by William Golding.

Для учнів із високим рівнем знання англійської мови підійдуть:

  • «Pride and Prejudice» by Jane Austen;
  • «Brave New World» by Aldous Huxley;
  • «The Great Gatsby» by F. Scott Fitzgerald.

Фільми та шоу

Дивіться телевізійні шоу та кіно англійською мовою. Спочатку можна вмикати англійські субтитри, так буде легше розуміти слова. Чудово підходять для вивчення мови такі комедійні серіали, як «Friends» та «The Office».

Музика

Слухайте пісні англійською мовою, вчіть слова та підспівуйте улюбленим виконавцям. Це корисно для розвитку вимови, відчуття ритму та інтонації. Для вивчення нових слів особливо підходить караоке.

Створення англомовного середовища

Спілкування

Спілкуйтеся з англомовними рідними та друзями винятково англійською мовою. Це буде одним із найефективніших способів удосконалення розмовних навичок. Так ви навчитеся висловлюватися більш впевнено та почуватиметеся комфортніше, коли говорите англійською. Якщо у вас немає таких близьких людей, шукайте носіїв мови в інтернеті, спілкуйтеся з ними на форумах та в соціальних мережах, відвідуйте англомовні заходи.

Важливо також використовувати іноземну мову під час повсякденних справ. Наприклад, коли ви готуєте їжу, складайте список продуктів англійською, описуйте процес приготування. Можна спробувати назвати всі предмети в кімнаті англійською чи уявити, що англієць просить у вас рецепт страви.

Якщо створити англомовне середовище на цілий день важко, виділить окремі години для цього. Наприклад, з 12:00 до 14:00 вас має оточувати лише англійська мова. Уже через короткий час ви побачите, наскільки поліпшився ваш рівень володіння англійською.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі