Press "Enter" to skip to content

Побутовий осушувач повітря: навіщо він потрібен

З розвитком людства, життя стає комфортнішим. Інженери та конструктори розробляють нові прилади, які допомагають впоратися з будь-якими домашніми задачами. Ще не так давно усі намагалися поставити вдома кондиціонер. А сьогодні вже є змога встановити осушувач повітря побутовий. Складові, за рахунок яких він корисний, викликають бажання купити пристрій. До того ж ціна осушувача доволі низька.

На сайті компанії Оsushiteli представлена величезна лінійка моделей. Вони відрізняються виглядом та потужністю. Але всі мають однакове завдання – осушувати повітря в оселі, щоб зробити його чистим, та запобігти виникненню захворювань дихальних шляхів.

Якщо не брати до уваги здоров’я людини, то побутовий осушувач повітря потрібен в багатьох обставинах.

  1. Для дачі навесні, якщо вона не прогрівалася взимку. Пристрій допоможе швидко зібрати вологу з подушок та ковдр. Збере вогкість с повітря, шпалер.
  2. Для приватного будинку, якщо він знаходиться поблизу водойми. Пліснява на стінах може з’являтися навіть в літній період, якщо не користуватися осушувачем.
  3. Для квартир, які знаходяться на першому поверсі. Зазвичай вогкість з підвалу повзе по стінах, що породжує грибок.

Можна використовувати побутовий осушувач у будь-якому приміщенні і за нагальної потреби. Наприклад, вмикати його у ванній кімнаті після великого прання. Ставити у льох восени, перед складанням овочів. Вмикати пристрій у кімнаті, де тільки поклеїли шпалери.

Як обрати електричний осушувач повітря

Щоб позбутися вологості швидко, треба обирати пристрій за його параметрами. В інтернет-магазині Оsushiteli осушувач повітря електричний має докладний опис. До того ж до багатьох моделей є відео огляд, який допоможе оцінити можливості обладнання.

До важливих характеристик відноситься площа приміщення, об’єм поглинання на добу, швидкість обміну повітря. Важливо обрати модель не тільки за цими показниками, а й за типом.

  1. Адсорбційний осушувач. В ньому є силікагель, який поглинає вологу. А нагрів допомагає осушити робочу речовину. 
  2. Конденсаційний осушувач. Працює на компресорі, який забезпечує циркуляцію фреону у контурі випарника-конденсатора.
  3. Міні-осушувачі з елементом Пельт’є. Осушення повітря відбувається за рахунок різниці температур, яка виникає при протіканні електричного струму.

Будь-який з трьох типів осушувачів повітря побутового призначення потребують не багато електроенергії. Вони зроблені за сучасними технологіями, що дозволяє не вимикати прилад до завершення осушення приміщення.

В каталозі Оsushiteli представлені моделі багатьох виробників. Більшість – це закордонні бренди. Але всі вони коштують порівняно недорого і можуть проходити сервісне обслуговування в Україні. Гарантія надається до кожного побутового осушувача.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі