Press "Enter" to skip to content

Проточний водонагрівач: три переваги такого різновиду та актуальність такої пропозиції

Проточні нагрівачі води – інноваційна розробка інженерів різних компаній, що опікуються такими різновидами техніки. Ці нагрівачі встановлюють у квартирах чи офісах, де потрібно миттєво нагріти невеликий обсяг води. Всі вони живляться від електроенергії і в часи невизначеності щодо забезпечення побутових споживачів газом, викликають зацікавленість переліком корисних властивостей. Вони є актуальними і цінними для сучасного користувача. Особливо важливо купити водонагрівач такого типу, вибираючи його з поміж інших версій і видів енергетичного забезпечення теплою водою.

Обрати такий водонагрівач та інші типи водонагрівальних пристроїв, а також іншу кліматичну техніку можна на сторінці інтернет-магазину «Ваш клімат». На цій сторінці https://vashklimat.com.ua/ є в асортименті різновиди кліматичної техніки як для нагріву приміщень та води, так і для охолодження, регуляції властивостей повітря.

Встановлення: не складніше, ніж для пральної машинки чи електропічки

Власне система облаштування такого нагрівача навіть великої потужності не є складнішою, ніж підготовка місця для постійної експлуатації електропічки або пральної машини. Єдине що потрібно і бажано – під’єднання напряму до електрощитової, оскільки потужність у пікових значеннях може досягати декількох кіловатів. А це – значне навантаження на мережу як вдома, так і для офісного приміщення. Тому потрібно зробити такий вивід назовні, до автоматів та реле.

Проте можна використати і вже готову мережу, яка раніше застосовувалась для іншого потужного побутового приладу. Для цього достатньо просто переналаштувати під’єднання саме на вивід до нагрівача.

Мінімум споживання: бойлер не потрібен

Для нагріву значної кількості води краще використовувати електричний бойлер. Він триматиме потрібну температуру, постійно матиме у резерві від 25 до 50 і більше літрів гарячої води. Але ощадне використання енергії в такому режимі неможливе. Для цього потрібно витрачати багато енергоресурсів на значній потужності. Кращий варіант – миття рук чи посуду за допомогою проточного нагрівача:

  • він споживає невелику кількість енергії тимчасово, лише для швидкого нагріву потрібної кількості води;
  • потребує нагрівання обмеженої кількості води, тому він працюватиме із мінімальним навантаженням на мережу і не провокуватиме вимкнення та перебої у постачанні;
  • регуляція температури здійснюється оперативно і зазвичай її можна встановити на потрібному рівні декількома рухами, що ще більше знизить споживання ресурсів.

Вся інша енергія може використовуватись саме для нагрівання ємності у бойлері лише тоді, коли потрібно прийняти душ чи ванну. Тому використання паралельно бойлера та періодично – проточного нагрівача – краще і економніше рішення.

І останній, але важливий плюс – використання електричної енергії для нагрівання, замість природного газу. Це забезпечить його використання у більшості випадків. Стильний, малий у розмірах та простий в управлінні проточний водонагрівач дозволить вирішити найголовнішу проблему гарячого водозабезпечення – якісний нагрів і водночас мінімальне споживання ресурсів.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі