Press "Enter" to skip to content

Ретроградний Марс: що являє собою і як впливає на людину

Про вплив ретроградного Марса відомо небагатьом. Що означає зворотний рух Червоної планети та як він впливає на людей? Про явище розповів астроном Володимир Жаров та NASA.

Що таке ретроградний Марс?

Це оптична ілюзія, яка з поверхні планети виглядає як зворотний рух Марса щодо Землі. Явище спостерігається під час проходження Землі повз Марса і виникає через різницю орбітальних швидкостей планет і відмінностей у тому траєкторіях і орбітах. В астрології ретроградний Марс наділяють особливим змістом та будують прогнози щодо його впливу на життя людей.

Про ретроградність планет або їх задній рух заговорили давно. Як пояснює викладач астрономії Володимир Жаров, воно спостерігається у всіх планет Сонячної системи, крім Сонця та Місяця, при погляді на них з поверхні Землі, у тому числі й у зовнішніх планет по відношенню до орбіти Землі та спостерігача на її поверхні (до них відноситься Марс ). Астрономи розглядають цей феномен з позиції науки, розуміючи, що з космосу ретроградного руху не видно, астрологи надають зворотному руху Марса зовсім інше значення.

Як часто буває ретроградний Марс? Явище спостерігається приблизно раз на два роки, як стверджують спеціалісти космічного агентства NASA. Це відбувається, тому що орбіта у цієї планети довша, ніж у інших планет, наприклад Венери або Меркурія.

У момент ретроградності Марс максимально зближується із Землею і стає більш видимим на зоряному небі. Його червоний колір, який видно на фото NASA, можна розрізнити з Землі навіть без спеціальної апаратури. У той же час Марс максимально віддаляється від Сонця і переходить в опозицію до нього, що знижує вплив сонячних променів та енергії світила на планетарну енергію Марса.

Весь процес ретроградного руху відбувається напливами. Найбільший сплеск енергій, властивих ретроградному Марсу, виникає в період його гальмування та зупинки перед початком ретроградного руху, який триватиме 58–80 діб. Зупинки ретроградної планети відбуваються 2 рази – за 2–3 дні до та після ретроградного руху.

Прогноз на ретроградний рух Червоної планети завжди становлять заздалегідь, як, наприклад, на астрологічному медіа-бренді Astrology. У період ретроградності Марс рухається у певних знаках, які посилюють чи послаблюють його енергію. Іноді ретроградний рух Марса збігається з ретро Меркурієм чи зворотним рухом інших особистих чи соціальних планет.

Розуміння комплексного впливу таких астрологічних аспектів на життя людей допомагає спланувати справи, поїздки та спілкування так, щоб не зазнати сильного стресу.

Як ретроградний Марс впливає людини?

У період ретроградного Марсу люди відчувають потребу повернення до незавершених справ. Усі сильні аспекти Червоної планети проявляються яскравіше, експресивніше. Імовірний спад активності, сплеск агресії. Через конфлікти та небажання жити за правилами частішають аварії на дорогах. Замість обачності спрацьовує самовпевненість. Впоратися з напругою допоможе контроль емоцій та вміння переключати увагу на внутрішній світ.

Вплив на всіх людей

У більшості людей у ​​період ретроградного Марсу спостерігаються певні явища та зміни в житті:

  1. Виникає внутрішній стимул повернутися до справ, що не рухалися з місця. Найчастіше це питання бізнесу та роботи.
  2. Той, хто раніше не міг контролювати себе, прагне вирішити питання за допомогою грубої сили.
  3. Почастішають аварії, забиті місця та травми в побуті, зростає ризик масових сутичок.
  4. Підвищується нетерпимість та нетерплячість.
  5. Болить голова, ниють лобові пазухи, виникає нестача енергії.

Вважається небажаним підписання документів та договорів, початок ремонту та будівництва, купівля виробів з металу, включаючи автомобілі. Спортивні заняття з вагами приносять розчарування.

Як пом’якшити цей негатив? Потрібен контроль емоцій, медитації, дихальна гімнастика, масаж, водні процедури та подорожі до гарних місць. Це допоможе трансформувати агресію в енергію дії та перенаправити її на роботу, відносини та побут.

Вплив на людей з ретроградним Марсом у натальній карті

Максимальний вплив Марс, як особиста планета, має на життя людей, народжених у період її ретроградності, який зафіксований у натальній карті. Вони наділені зовсім іншими якостями характеру та долею, ніж люди, народжені в період директного (прямого) руху Червоної планети.

Народжені з ретроградним Марсом мають такі особливості:

  1. Потребують опрацювання ослаблених якостей Марса (рішучості, волі, енергії і сили опірності організму).
  2. Не вміють коректно висловлювати злість і агресію, спрямовують їх на себе, а також бояться відкритися людям, світові, висловити почуття.

Оскільки людям з ретроградним Марсом необхідно постійно зважувати і продумувати, повертатися до недоробленим справам і перекроювати свій досвід, у період ретро Марса вони закривають цей гештальт, щоб звільнитися і рушити далі.

У їхньому житті відкриваються небачені досі можливості, прихований потенціал. Відбуваються найважливіші трансформації, переосмислення та зміни, які кардинально змінюють світогляд та життєвий шлях, прискорюючи його.

Ретроградний Марс – це рідкісний та впливовий період в астрології, що впливає на всі сфери життя людей. Вивчення його особливостей та корисних порад про те, як прожити ретро Марс із найкращою користю, допомагає уникнути безлічі проблем.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі