Press "Enter" to skip to content

Рідина на сольовому нікотині: новий виток розвитку вейпа?

Серед доступних продуктів для електронних сигарет окремою популярністю стали користуватися ті, що містять у своєму складі сольовий нікотин. В іншому їхній склад нічим не відрізняється, в чому легко можна переконатися за посиланням

https://vandalvape.com.ua/ridini/soljova-dlja-pod-sistem — це пропіленгліколь, гліцерин, ароматична композиція. Подібний товар став користуватися особливою популярністю, зокрема на сайті інтернет-магазину Vandal Vape. 

Відмінність сольового нікотину від звичайного

На перший погляд, обидві речовини після заправлення в електронну сигарету діють однаково — перетворюються на пару та насичують організм нікотином. Але насправді є кілька суттєвих відмінностей:

  • швидкість всмоктування — на відміну від стандартного, сольовому нікотину потрібно всього кілька секунд для досягнення необхідної концентрації в крові, тоді як звичайний накопичується протягом кількох хвилин;
  • зниження удару по горлу — навіть змішаний з парою, звичайний нікотин створює неприємний ефект впливу на горло, тоді як сольовий впливає м’якше і практично не помітний. 

І найголовніше, це хімічні характеристики. Рівень Ph сольового розчину практично можна порівняти з людським, тому він має мінімальний вплив на організм.

Як вибрати міцність?

Роблячи покупку в спеціалізованих магазинах, таких як Vandal Vape, варто звернути увагу на концентрацію речовини. Вона може становити як 0 мг, так і 65 мг. Останній варіант вважається найміцнішим і не рекомендується початківцям-курцям, оскільки може призвести до негативного впливу на організм.

Парити сольову жижу варто обережно навіть тим, хто вже давно перейшов на вейп. Не робіть додаткових затягувань, якщо вже відчули насичення. Надлишок нікотину в організмі може викликати передозування, яке супроводжується запамороченням, нудотою, слабкістю та іншими неприємними відчуттями. До сольової рідини можна звикнути швидше і відмовитись від неї буде складніше.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі