Press "Enter" to skip to content

Робота в Польщі від роботодавців: способи та критерії пошуку, поширені вакансії для українців

В Польщі завжди можна знайти вакансію з вигідними умовами праці та стабільною заробітною платою. Чи є способи самостійно підшукати вакансію та працевлаштуватись? Яка є робота за кордоном в Польщі 2022 для українців?

Способи та основні критерії пошуку роботи в Польщі

Робота в ПольщіЄ декілька варіантів для самостійного пошуку роботи. Всі вони відрізняють від тривалості пошукового процесу та суми грошей, які доведеться витратити. Доступні варіанти для пошуку:

  • Через польські сайти з роботою в Польщі від роботодавців. Більшість з них має пункт вибору мови сайту, а тому українцям буде зручно переглядати вакансії.

  • Через знайомих, які вже працевлаштувались в Польщі або через об’яви в газетах.

  • З допомогою фірм, які пропонують послуги з працевлаштування.

Одним з основними критеріїв, за якими українці шукають роботу – місто. Найчастіше громадяни України знаходять роботу у Лодзі, Познані, Кракові, Варшаві, Гданську. Наступним пунктом у пошуках є галузь та спеціальність; вік робітника. Додатковими критеріями для пошуку є: надання роботодавцем житла, або безкоштовного проїзду та інші.

Що писати в резюме для працевлаштування?

Робота в Польщі від роботодавців https://1viza.com/vacancies/krayina=polsha передбачає направлення резюме від майбутнього працівника. Добре складений документ надає високий шанс на працевлаштування. Є декілька правил для складання резюме:

  • Мова. Бажано писати англійською або польською мовами. Навряд польський роботодавець буде займатись перекладом резюме з української на польську.

  • Вказуйте виключно необхідну інформацію: особисті дані, освіту, навички, якщо є – досвід роботи, знання мови, додаткові відомості.

  • Бажано, щоб резюме було змістовним та невеликим, одного аркушу форматом А4 буде достатньо.

  • Вклейте в резюме своє фото. По статистиці, такі документи переглядають першочергово.

  • Якщо відправляєте документ електронною поштою в темі листа вкажіть своє прізвище та ім’я, посаду, на яку претендуєте, саме слово резюме (CV). Наприклад: Melnik Olena, seamstress (CV).

Робота в Польщі від роботодавців, яку найчастіше пропонують українцям

Безкоштовні вакансії на роботу в Польщі є для чоловіків, жінок та сімейних пар. Робочі спеціальності є найбільш затребуваними, але галузей для працевлаштування дуже багато.

Вакансії для чоловіків найбільш розповсюджені в сферах: перевезення (водій); будівництво (каменяр, арматурник); СТО (автомеханік); промисловість (сортувальник, працівник конвеєру); робота на складах.

Жінки можуть працевлаштуватись в галузях: медицина (санітарка, медсестра); послуг (масажист, перукар); громадського харчування (пекар, помічник кухаря); торгівлі (касир); текстильна промисловість (швачка).

Сімейні пари зазвичай влаштовуються на одне підприємство. Це можуть бути заводи, фабрики, м’ясокомбінати, склади, ферми.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі