Press "Enter" to skip to content

Розкладне крісло-ліжко: особливості та переваги конструкції

М’які меблі недарма вважаються уособленням зручності та комфорту в оселі. Диван є символом ніші, це чудова альтернатива ліжку, а крісло додасть затишку та додаткового функціонала будь-якому приміщенню. Також існує окремий сегмент м’яких меблів, який поєднує риси всіх 3-х вищезгаданих категорій (ліжко, диван, крісло). Це розкладне крісло-ліжко, оснащене системою трансформації.

Особливості конструкції

Фактично крісло-ліжко є спрощеним варіантом звичайного дивану, адже принцип дії у них аналогічний. В складеному стані крісло приймає свій звичайний формат та орієнтоване на зручне проведення часу в сидячому положенні.

Але на відміну від звичайного крісла, цей виріб оснащений розкладним механізмом, що дозволяє трансформувати конструкцію в компактне зручне ліжко на одну персону. Побачити, як виглядає такий виріб, а також купити крісло-ліжко можна за посиланням https://fayni-mebli.com/ua/kresla-krovati.html, де даний сегмент представлений у всій красі.

Основні переваги крісла-ліжка

Завдяки виключній компактності та максимально можливому функціоналу крісло-ліжко є ідеальним рішенням як для невеликих за площею приміщень, так і в якості доповнення до комплекту з диваном.

Серед переваг використання крісла-ліжка відзначимо:

  • компактність – у складеному вигляді крісло займає мінімум місця, це просто ідеальний варіант при необхідності зекономити простір;
  • універсальність – даний виріб чудово вписується як в просторе приміщення, так і в невелику кімнату будь-якого типу;
  • функціонал – завдяки наявності системи трансформації крісло-ліжко може змінювати свою конфігурацію відповідно до потреби користувача;
  • декоративність – сучасні крісла-ліжка мають чудовий дизайн, в чому можна переконатися, перейшовши за посиланням вище.

До того ж крісло коштує значно дешевше повноцінного дивана. Це чудова можливість зекономити гроші, особливо якщо крісло-ліжко планується використовувати у якості меблів для сну.

Основні критерії вибору

Вибираючи крісло-ліжко, слід враховувати всі характеристики виробу, адже від них залежать експлуатаційні показники та відповідність меблів цільовому інтер’єру.

Основні параметри, на які слід звертати увагу:

  • механізм трансформації;
  • наповнення м’якої зони;
  • параметри підлокітників;
  • наявність ящиків для білизни;
  • тип ніжок.

Зовнішній вигляд також має велике значення. Сучасні крісла-ліжка мають чудовий дизайн та завжди відповідають певному стилістичному напрямку, що робить підбір виробу під приміщення набагато легшим.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі