Press "Enter" to skip to content

Рюкзаки для подорожей: головні акценти

Навіть у короткостроковій подорожі рюкзак може стати надійним помічником або додатковим тягарем. Щоб уникнути другого варіанта, при покупці дорожнього рюкзака потрібно уважно вивчити його особливості та зіставити їх з вашими потребами.

Надійність та гарантії

Сучасні дорожні рюкзаки зазвичай шиють із матеріалів підвищеної міцності. Добре, якщо це буде:

  • кордура;
  • канвас;
  • оксфорд;
  • X-Pac.

Також потрібно переконатися, аби блискавки були надійними, особливо ті, що закривають основні відділення, оскільки саме на них припадають найбільші навантаження. Змійки та бігунки повинні бути досить масивними та зробленими з міцного металу або пластику. Пам’ятайте, що відомі виробники гарантують якість своїх виробів. Наприклад, Samsonite на сайті https://samsonite.ua/ryukzaki-r пропонує не лише гарантійну заміну, а й фірмовий сервіс та запчастини для своїх моделей у разі необхідності.

Легкість та довговічність

Зрозуміло, що рюкзак для подорожей не повинен бути занадто важким, адже й сам багаж має певну вагу. Але треба розуміти, що надмірно легкі моделі навряд чи виявляться міцними. Якщо ви не хочете опинитися у незручному положенні у дорозі, слід вибрати збалансований за цими параметрами варіант.

Стійкість до негоди

Переконайтеся, що матеріал стійкий до вологи, якщо ви не бажаєте зіпсувати дорогу техніку або важливі документи, потрапивши під дощ або сніг. Щоб перестрахуватися, можна додатково придбати водонепроникний чохол.

Габарити та об’єм

Оптимальним буде розмір, допустимий для перенесення дорожнього рюкзака у салон літака як ручну поклажу. З таким компактним варіантом цінні речі завжди будуть у вас під наглядом, до того ж не доведеться доплачувати за додаткову вагу багажу.

Враховуйте, що не завжди об’єм пропорційний до розміру. Зустрічаються моделі з однаковими розмірами та різним об’ємом. Це може статися через технологічні помилки виробника. Оптимальними будуть моделі, де об’єм можна регулювати за допомогою розширювальних блискавок залежно від поточних потреб. Не буде зайвим наявність системи строп PALS, за допомогою якої можна прикріпити до рюкзака потрібні елементи.

Але найголовніше – ваш дорожній рюкзак повинен вам подобатися своїм дизайном. Адже, як відомо, без позитивних емоцій далеко не поїдеш.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі