Press "Enter" to skip to content

Що чоловік запам’ятовує у жінці

Сподобатися чоловікові нескладно, а вразити так, щоб він постійно згадував тебе і шукав зустрічі зовсім інше. Розберемося, які риси характеру та інші особливості чоловіка запам’ятовує в жінці.

Сподобатися чоловікові нескладно, а вразити так, щоб він постійно згадував тебе і шукав зустрічі зовсім інше. Розберемося, які риси характеру та інші особливості чоловіка запам’ятовує в жінці.

Чи запам’ятовує чоловік жінку?

Звичайно ж да. Але для цього треба мати низку якостей. Відразу скажемо, що універсального набору немає — якщо один чоловік на все життя запам’ятає дівчину зі стервозинкою в характері, то інший шукатиме жіночий типаж на кшталт своєї матері.

Одному подобаються ревнощі та бурхливі пристрасті, інший захоче виговоритися і мати поруч по-справжньому близьку людину. Але все ж таки є основні особливості, за які хлопці запам’ятовують дівчат.

Незалежність

Епоха, коли дівчата фінансово залежали від чоловіків та обирали хлопця, який би їх повністю забезпечував, минула. Звичайно, окремі випадки залишилися, але все ж, переважно жінки більше не залежать від чоловіків, не хочуть цього і не шукають супутника життя, орієнтуючись на його фінансове становище.

Чоловіки десятиліттями залишалися здобувачами, доводили один одному та жінкам свою спроможність, але світ змінився. Успішна незалежна дівчина з такою самою незалежною позицією, власними поглядами на життя, банківським рахунком, діловими якостями та високим інтелектом, що поповнюється, досі у багатьох викликає шок і неприйняття.

При цьому жіноча незалежність приваблює чоловіків. Не сказати, що такі жінки викликають у чоловіків бажання одружитися, але те, що вони викликають інтерес — це точно. Чоловік обов’язково запам’ятає ту дівчину, яка запропонує поділити рахунок у ресторані.

Неприступність

Чоловіки часто поводяться як діти — мріють про дорогу машинку, яку мама так і не купила. Якщо дівчина відмовила хлопцеві або її серце належить іншому, тобто вершина не підкорена, а чоловіче самолюбство розбивається на друзки — природно, хлопець це запам’ятає. І, можливо, доведе справу до кінця.

Почуття гумору

Не треба бути коміком і фонтанувати жартами та анекдотами, але доречний тонкий гумор заводить чоловіків. Дотепні жарти, веселий настрій та самоіронія притягують їх, як магніт. Такі оригінальні особи ніколи не забуваються.

Зовнішня та внутрішня краса

Доглянутість, красива цибуля та струнка фігура – ​​це чудово. Але зовнішня краса швидко докучає: спочатку чоловік розчиняється в привабливій картинці, а потім йому хочеться зрозуміти, що ж за нею ховається. І тут все має бути не менш ідеальним, якщо ви хочете запам’ятатися чоловікові.

Активна життєва позиція, блискучий інтелект, цікаві хобі, видатні душевні якості, шляхетність, принциповість, співчуття, доброта — вони вражають і запам’ятовуються надовго, а то й назавжди. Хоча б тому, що сьогодні вони трапляються рідше. А разом із фізичною красою — у поодиноких випадках.

Впевненість в собі

В юності ми особливо вразливі і не впевнені у собі. Тому якщо в підлітковому віці вас відкинув хлопець, велика ймовірність, що надалі ви, самі того не помічаючи, почнете відчувати вплив комплексів і налаштовуватиметеся на невдачі. Сучасний світ толерантний до фізичних недоліків: ніхто давно не сміється з нерівних зубів і ног, окулярів, маленького зросту.

На подіум безстрашно виходять моделі плюс сайз. А недосконалість шкіри легко виправляється косметикою. Настала епоха впевнених у собі людей, і саме час до них приєднатися – саме такі дівчата запам’ятовуються чоловікам.

Родзинка

Є жінки, в яких постійно є щось особливе — якась приємна несподіванка. Такі дівчата можуть раптово запропонувати несподівану поїздку, організувати експромтом вечір при свічках, вони енергійні й вічно зайняті чимось, і ніби думають про щось своє, а не про чоловіка, тим вони їх і притягують.

Саме та якість, за яку дівчину «неможливо вхопити», притягує навіть найзапекліших скептиків, які нібито знають про жінок усі. Звичайно, такі дівчата і від чоловіка багато вимагають, з ними не просто, але цікаво їм потрібно відповідати, вони обирають.

Яких ще жінок чоловіки запам’ятовують?

Як би це не було неприємно, чоловіки порівнюють дівчат зі своїми колишніми. І навіть з першим досвідом, що найбільш запам’ятовується. Якщо чоловік стикається з кимось, хто нагадує йому про перше або найсильніше кохання, його серце починає битися швидше, а мозок прагне знову відтворити переживання минулого. Тож якщо хочете запам’ятатися хлопцеві, пошукайте інформацію, якою була його попередня чи перша дівчина.

Як провести час із чоловіком, щоб запам’ятав?

Перше правило – відповідно до його інтересів. Якщо він ненавидить музеї, день в Ермітажі йому, звичайно, запам’ятається, але повторити його він навряд чи захоче. І друге правило – поводьтеся природно. Не видавайте себе за іншу людину, не хвалиться, не ставте себе вище за чоловіка. Будьте самою собою, і чоловік до вас потягнеться.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі